Іванна Сахно

Голлівудську акторку родом з України оштрафували, бо вона відмовилася зіграти росіянку в серіалі Netflix

ivannasakhno / Instagram

"Трошки проблеми у мене були"

Голлівудська акторка родом з України Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, бо не захотіла грати роль росіянки у серіалі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її інтерв'ю, яке вона дала "ТСН".

За словами актриси, під час пандемії коронавірусу її затвердили на роль американки, яка родом з СРСР.

"Моя команда навіть знає, одразу каже ні. В мене був момент, я була залучена у серіалі Netflix. Це було під час ковіду. Це була роль росіянки. Це була роль американки, але в неї був бекграунд з Радянського Союзу. Я вже була приєднана до цього проєкту, тому що на той момент це була така, одна з перших головних ролей у великому серіалі Netflix. Ми не почали знімання, ми одразу закрилися на ковід. І я зрозуміла, що я не можу грати людину, навіть з Радянського Союзу. Я розірвала контракт з Netflix. Трошки проблеми у мене були", – поділилася вона.

Сахно не може назвати розмір штрафу, який вона має сплатити Netflix. Водночас вона додала, що за наступну спільну роботу з Netflix вона має віддати стрімінговому сервісу 50% свого гонорару.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на аукціоні за колосальну суму продали двері з "Титаніка", на яких врятувалася Роуз.

Раніше "Дивогляд" розповідав, якою в Україні буде погода у лютому-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ