Пенсійний фонд України

Укрпошта потролила ПФУ через фото сідниць – що кажуть у самому фонді

newscity.in.ua

Представники фонду закликали до обережності при сприйнятті інформації

Користувачі месенджера Telegram, які зайшли на офіційний канал Пенсійного фонду України у ніч проти 28 березня, були здивовані несподіваним контентом. Про це повідомляє "Дивогляд".

Йдеться про еротичну фотографію жіночих сідниць у мереживних трусах. Інцидент був засвідчений скріншотами, які активно поширювалися у соціальних мережах:

Пікантний контент
Пікантний контент
Фото: Скріншот із соцмереж

Крім того, Укрпошта кумедно потролила ПФУ у цьому контексті:

Пікантний контент
Пікантний контент
Фото: Скріншот із соцмереж

Пізніше у Пенсійному фонді України пояснили, що була спроба дискредитувати їх роботу через Telegram-канал. Цю спробу оцінили як невдалий хід і заявили, що діяльність фонду потребує більш креативного підходу.

Представники фонду закликали до обережності при сприйнятті інформації, що поширюється представниками окремих медіа. Там наголосили, що фонд згідно з встановленими правилами фінансує пенсійні та страхові виплати, а також надає житлові субсидії та пільги.

"Сьогодні Telegram не найбільш надійний канал інформування, але багато користувачів отримують інформацію саме з цього джерела. Водночас нагадуємо: якщо ви отримуєте інформацію про діяльність Пенсійного фонду України в Telegram, радимо перевіряти її достовірність на інших офіційних каналах Фонду", – додали у ПФУ.

Тим часом 5 канал підтримує "флешмоб" ПФУ і нагадує, що ви можете придбати благодійний календар "Без цензури" на 2024 рік.

Календар
Календар
Фото: 5 канал

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні кожен другий пенсіонер отримує менше 4 тис грн пенсії на місяць.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ