Ваги Феміди

У Житомирі чоловік показував свій статевий орган у вікна гуртожитку – як його покарали

Shutterstock

Один з мешканців помітив цю поведінку і зафіксував її на відео

У Житомирі суд виніс рішення про накладення штрафу у розмірі 17 тисяч грн на чоловіка за непристойну поведінку, коли він виставляв на показ свій статевий орган біля вікон гуртожитку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт Корольовського районного суду міста Житомира.

Згідно з матеріалами справи, 27 лютого 2024 року, перед будівлею гуртожитку, цей чоловік скинув свій одяг і вчинив акт публічного оголення, після чого підійшов до вікон будинку, щоб продемонструвати свої статеві органи перехожим, а також заглядав у вікна.

Один з жителів помітив цю поведінку і зафіксував її на відео, що, ймовірно, стало причиною виклику поліції та подальшого встановлення особи порушника.

Вирок суду
Вирок суду
Фото: Корольовський районний суд м. Житомира

Дії чоловіка були кваліфіковані судом як серйозне порушення громадського спокою, викликане грубою неповагою до суспільства, яке супроводжувалось вираженим цинізмом, на підставі частини 1 статті 296 Кримінального кодексу України.

У рамках спрощеної процедури розгляду справи, обвинувачений визнав свою вину і висловив каяття. В результаті його визнали винним у вчиненні злочину та зобов'язали сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Нововолинську оголений чоловік регулярно "підсмажує свої достоїнства" на балконі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ