Смартфон

Підліток у Києві вимагав гроші за видалення інтимних фото неповнолітніх у месенджері

Shutterstock

На підставі зібраних доказів було ініційовано кримінальне провадження

14-річний юнак з Києва вів Telegram-канал, де розповсюджував інтимні фото підлітків і вимагав гроші за їх видалення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на поліцію Черкаської області.

Від батьків дітей, чиї фотографії та особисті дані були опубліковані на зазначеному Telegram-каналі, включно з порнографічним матеріалом, надійшла скарга до правоохоронних органів. Вони повідомили, що після розміщення такої інформації зловмисник вимагав кошти за їх вилучення.

Під час розслідування кіберполіція встановила, що за діяльністю Telegram-каналу стоїть школяр з Києва, якому 14 років. Під час обшуку домівки підозрюваного молодика, правоохоронці конфіскували мобільний телефон, використаний для керування каналом, та інші докази, які свідчать про його причетність до злочину.

На підставі зібраних доказів було ініційовано кримінальне провадження за статтею 301-1 Кримінального кодексу України, що охоплює злочини, пов'язані з дитячою порнографією, включаючи її отримання, зберігання, придбання, ввезення, виробництво, продаж та розповсюдження.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що суд покарав чоловіка зі Сумської області через фото на сайті знайомств.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ