Листи

Жінку зачарували листи кохання її прадіда – про що він писав (фото)

Angela Nauss

"Найдорожча моя…"

Анжела Наусс з Колорадо, розглядаючи предмети своєї 97-річної бабусі, випадково натрапила на старовинний лист, що датується 5 серпня 1890 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

Автором цього листа виявився її прапрадід Сальваторе Чуччі. Через кілька місяців після переїзду з Італії до Сан-Франциско (США) він вишукано запросив на побачення Анну Мерфі, яка пізніше стала його дружиною.

Попри короткий термін перебування у США та навіть відсутність знання англійської мови, Сальваторе вдало написав щире і витончене послання, наповнене романтикою та відчуттям.

"Найдорожча моя…Я люблю ходити на побачення. Сьогодні ввечері, якщо ти прийдеш, я чекатиму тебе на розі о 9 годині. Сподіваюся, ти не розчаруєшся. Бувай, люба Анно, кохай мене вічно. Цілую, твій вірний та люблячий С. Чуччі", – йдеться у листі.

Листи
Листи
Фото: Angela Nauss

Цей лист, написаний охайним почерком, зачарував користувачів Інтернету своєю автентичністю та щирістю. Слова в ньому викликали емоції в Анни, і в подальшому вони одружилися та стали батьками чотирьох дітей.

Анжела Наусс поділилася цією історією з метою надихнути людей цінувати кохання та залишати пам'ятні моменти для майбутніх поколінь.

"Одного дня вас не стане, але ваша любов триватиме вічно. Хто знає, можливо, ваша правнучка теж знайде один з ваших листів", – поділилася дівчина.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що подружжя знайшло найдавнішу пляшку з посланням, яку викинули в море.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ