Офіціантка

Жінка сфотографувала їжу в ресторані та отримала приголомшливий рахунок – що сталося

Shutterstock

Вона просто хотіла показати підписникам, як відпочиває

У Китаї жінка на прізвище Ван під час відвідування ресторану сфотографувала місцеву страву, але згодом серйозно про це пожалкувала. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The South China Morning Post.

Вона у компанії своєї подруги насолоджувалася їжею в ресторані, під час чого використала китайський застосунок WeChat. В останньому вона показала своїм знайомим і просто підписникам, як відпочиває.

Однак коли настав час розраховуватися, то вона отримала рахунок на суму 430 000 юанів (близько $60 тисяч або 2,2 млн грн). Чому так сталося?

Виявилося, що Ван розмістила фото, на яке потрапив QR-код її столу. Вона користувалася цим кодом для замовлення їжі.

Інші користувачі WeChat задля розваг додали до рахунку жінки величезну кількість позицій з меню. Зокрема, вони замовили 2580 порцій кальмарів, 1850 порцій качиної крові та 9990 порцій пасти з креветками.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії роботи-коти замінили офіціантів у ресторанах.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ПОДУШКОЮ! Як проходить благодійна акція та скільки грошей потрібно зібрати онкохворим діткам?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ