Сендвіч

$7 тисяч чайових: жінка припустилася помилки, коли купувала сендвіч

Shutterstock

"Це неймовірно"

У США жінка випадково залишила $7000 чайових за сендвіч з ресторану швидкого харчування Subway. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

В Атланті місцева жителька Віра Коннер просто хотіла придбати стандартний сендвіч за $7 у популярній мережі фастфуду. Під час оплати вона подумала, що на екрані треба ввести телефонний номер задля отримання знижки.

Втім, насправді це була сума чайових, яку вона могла залишити закладу. Внаслідок помилки з її кредитної картки списали $7113.

"Я могла б поїхати в Італію і купити (на ці гроші – ред.) там сендвіч. Це неймовірно. Я думаю, будь-хто, хто це бачить, розуміє, що це помилка. Раніше я сама працювала у роздрібній торгівлі. Це величезні гроші. І, знаєте, я взагалі не великий шанувальник чайових", – поділилася вона.

Коннер протягом місяця вимагала повернення грошей, але отримувала відмову від менеджера закладу харчування. Втім, коли на цю історію звернули увагу ЗМІ, то Subway пішов назустріч клієнтці та повернув кошти.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що помилка продавця забезпечила чоловіка грошима на все життя.

Дивіться також відео 5 каналу: Старовинна ікона для ЗСУ! Переселенець вирішив подарувати СІМЕЙНУ РЕЛІКВІЮ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ