близнючки Енн Браун і Флоренс Бойкотт

Сестри-близнючки зустрілися після тривалої розлуки на своєму 100-річному ювілеї – фото

ВВС

"Ми просто повзли рік за роком і дійшли до сотні"

У США сестри-близнючки разом відсвяткували свій 100ий день народження після багатьох років розлуки, передає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Енн Браун і Флоренс Бойкотт – однояйцеві близнючки, які не бачилися багато років. Свій 100-річний ювілей вони відсвяткували у будинку для догляду у Барнслі, де зараз проживає місіс Бойкотт. Разом із ними цей день розділили друзі та п'ять поколінь їхньої родини.

Сестри згадували своє дитинство і сміялися над тим, як батько не міг відрізнити їх, коли вони були зовсім малими дітьми:

"Мій тато був безнадійний. Він не міг відрізнити нас одне від іншого. Ми були дуже близькі. Ми завжди були разом, ніколи один без одного", – сказала місіс Браун.

близнючки Енн Браун і Флоренс Бойкотт
близнючки Енн Браун і Флоренс Бойкотт
Фото: ВВС

Жінка також додала, що у свої 100 років почувається так само, як і у 50, а головним секретом довгого життя вважає "просто жити з віком":

"Ми просто повзли рік за роком і дійшли до сотні", – зазначила Енн Браун.

Дочка місіс Бойкотт – Кеті Ліндсей розповіла, що сестри-близнючки мали ще 8 братів і сестер:

"П'ять хлопчиків і п'ять дівчаток – у будинку з двома спальнями. Тож це змушує вас задуматися, як вони впоралися. Це були зовнішні туалети та жерстяні ванни перед вогнем. Проте за ними добре доглядали".

"Я завжди казала, що моя мама заробить сотню, і вона це зробила, благослови її", – сказала Кеті.

Місіс Ліндсі додала, що на дитячих фотографіях Енн Браун і Флоренс Бойкотт не змогла відрізнити сестер одну від одної. Такі ж випадки траплялися і в житті Кеті:

"Моя тітка Енн одного разу зайшла в будинок, і я подумав, що це моя мама. Я запитала: Що ти тут робиш, мамо?. Я б їх переплутав і по телефону. Їхні голоси були однакові. Також вони мінялися хлопцями, якщо той їм не подобався", – поділилася жінка.

близнючки Енн Браун і Флоренс Бойкотт
близнючки Енн Браун і Флоренс Бойкотт
Фото: ВВС

Місіс Ліндсі також розповіла, як по завершенні школи її матір і тітка працювали разом на фабриці сорочок Сагдена в Барнслі. Згодом Флоренс Бойкотт встигла попрацювати у пекарні, на молокозаводі та прибиральницею в школі, а Енн Браун продовжувала трудитися у швейному кіоску на ринку Барнслі та народила доньку.

У місіс Бойкот було три доньки, однак, одна померла. Зараз у жінки є семеро онуків, шість правнуків і троє праправнуків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 107-річний чоловік назвав страву, яка дарує довголіття.

Дивіться також відео 5 каналу: Підготовка до ЗИМИ! Яка ситуація з УКРИТТЯМИ в прифронтовому Запоріжжі?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ