Леонард Гоуз

107-річний чоловік назвав страву, яка дарує довголіття

Carol Howes / SWNS

"Для свого віку у нього справи йдуть дуже добре"

Один із найстаріших мешканців Великої Британії розповів про свої секрети довголіття. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

107-річний Леонард Гоуз народився у 1916 році. Він за своє тривале життя бачив п'ять різних монархів та 25 прем'єр-міністрів, а також був учасником Другої світової війни.

На думку британця, секрет його довголіття полягає у подрібненій пшениці.

"Скільки себе пам'ятає, він усе своє довге життя їв подрібнену пшеницю з жирним молоком та великою кількістю цукру. Попри свій вік і майже повну глухоту, Лен іде в ногу з часом і регулярно використовує програму "Знайти друзів" на своєму iPad, щоб стежити за своєю родиною, коли вони приходять до нього в гості. Зовсім нещодавно він став трохи забудькуватим і нестійким на ногах, і для пересування використовує ходунки. Але для свого віку у нього справи йдуть дуже добре", – розповіла його невістка Керол.

Нещодавно довгожитель відсвяткував свій черговий день народження.

Леонард Гоуз
Леонард Гоуз
Фото: Carol Howes / SWNS

Раніше "Дивогляд" розповідав, що найстаріша людина у світі назвала секрети довголіття.

Дивіться також відео 5 каналу: НА ЛІНІЇ ВОГНЮ можна почути НАВІТЬ СКРИПКУ! Музикант Мойсей грає на ній в окопах та у шпиталях

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ