Стаматіс Морайтіс

Чоловік мав смертельну форму раку та міг прожити менше року, але "обдурив смерть" і назвав свої секрети довголіття

BBC

Він мешкав у місці, "де люди забувають вмирати"

Лікарі діагностували у чоловіка рак легень та прогнозували, що йому залишилось жити лише 9 місяців, але після зміни місця проживання він прожив ще довгі 45 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

У 1976 році мешканець США Стаматіс Морайтіс дізнався від лікарів, що він хворий раком легень. Згідно з прогнозом медиків, йому залишалось близько 9 місяців, а тому він прийняв рішення про переїзд на свій рідний грецький острів Ікарія. Там він хотів просто пити вино та чекати своєї смерті.

Однак все пішло не за "планом", бо з кожним місяцем стан чоловіка покращувався. Загалом він прожив ще 45 років і помер у 2013 році, коли йому було 98 років.

"Я не лікар, але думаю, що вино допомогло", – жартуючи зізнався хворий раком.

На думку Стаматіса, його секрет довголіття полягає у споживанні продуктів місцевого виробництва, у тому числі вина. Чоловік припинив вживати надто комерційне вино через добавки у його складі. Замість нього він надавав перевагу власному напою. Окрім цього він намагався зменшити стрес у своєму житті.

Цікаво, що грецький острів Ікарія, куди він переїхав, відомий як "острів, де люди забувають вмирати". Він входить до "блакитної зони", якою називають райони з дуже високою тривалістю життя.

У середньому мешканці цієї зони проживають на 10 років довше, ніж ті, хто населяє інші частини Західної Європи. На думку вчених, це може бути обумовлено їхнім раціоном, а саме "середземноморською дієтою".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що найстаріший лікар у світі поділився "справжнім секретом довголіття".

Дивіться також відео 5 каналу: "рУzZzкій" - ЦЕ ДІАГНОЗ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ