Прапор Канади

"Це приголомшливо": канадець виростив гігантський цукіні та претендує на рекорд – фото

Shutterstock

За словами чоловіка, він не спеціально почав вирощувати найдовші цукіні

Мешканець Онтаріо (Канада) виростив у власному саду цукіні довжиною 256 см, який може стати найдовшим за всю історію спостережень. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ThoroldToday.

Генрі Д'Анджела вирішив подати заявку до Книги рекордів Гіннеса, щоб його цукіні сертифікували як найдовші у світі. Нинішній рекорд належить Джону Джованні Скозафаваїну з Ніагарського водоспаду (Онтаріо) – він у 2014 році виростив цукіні довжиною 252 см.

"Я не починав спеціально вирощувати найдовші. Просто так вийшло, що він опинився на новій ділянці, на якій я ніколи раніше не вирощував. Ґрунт дуже добре підійшов для цього. Це приголомшливо. Коли наступного року в Торолді відкриють фермерський ринок, я маю привезти це як новинку. Так що Торолд можна називати володарем найбільших цукіні у світі", – розповів Д'Анджела.

За словами канадця, він зберігатиме гігантські кабачки у своєму гаражі, поки Книга рекордів Гіннеса не надасть відповідь.

Також "Дивогляд" розповідав, що гарбуз побив світовий рекорд завдяки величезній вазі.

Дивіться також відео 5 каналу: Творчість чи глорізація імперської політики? У Запоріжжі вирішують долю пам'ятника композитору Глінці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ