Джанайна Празерес

$300 тис на зовнішність: журнал Playboy назвав "ідеальну жінку"

janaina3 / Instagram

"Це секрет кращого життя"

У норвезькому журналі Playboy визначили "ідеальну жінку" – нею стала 35-річна модель з Бразилії Джанайна Празерес. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Зовнішність дівчини суттєво відрізняється від тієї, яка у неї була в молодшому віці. За словами Празерес вона витратила $300 тис на зовнішність, щоб поліпшити свою красу, яку 35-річна називає запорукою свого успіху.

"Мені подобається відчувати себе красивішою, я завжди намагаюся підвищити свою самооцінку. Це секрет кращого життя. Отже, якщо я можу інвестувати в це – я не економлю", – розповіла вона.

Зокрема, модель позбулася зайвих кілограмів за допомогою операції, двічі робила пластику носа, збільшувала груди та сідниці. Також вона робила ін'єкції краси, вставляла гормональні імплантати та видалила реберну кістку, щоб виглядати більш стрункою.

Також "Дивогляд" розповідав, що дискваліфікована учасниця конкурсу "Міс Україна" підтвердила стосунки з російським бізнесменом.

Дивіться також відео 5 каналу: Творчість чи глорізація імперської політики? У Запоріжжі вирішують долю пам'ятника композитору Глінці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ