Джек Глісон

Зірка "Гри престолів" у вишиванці прочитав вірш українського поета – відео

Prozorro

Він доповнив образ рожевою панамою, як у Kalush Orchestra

Ірландський актор Джек Глісон вчергове підтримав Україну, прочитавши вірш українського поета Сергія Жадана. Про це повідомляє "Дивогляд".

Зірка "Гри престолів", де він виконав роль Джофрі, відвідав захід NGO організації Talented U у Лондоні. Там він прочитав вірш "Плеєр" (Headphones) Жадана англійською мовою.

Слід зазначити, що переклад "Плеєра" опублікувало видання Times Magazine у серпні 2021 року. Тоді журнальний додаток New York Times вперше розмістив переклад з української літератури.

Організатори запропонували Глісону багато варіантів, серед яких він обрав саме цей твір Жадана. Сам захід артист відвідав у футболці з написом "Чебуреки сила – ворогу могила", яку він потім змінив на вишиванку та рожеву панаму, як у Kalush Orchestra.

Нагадаємо, що від початку повномасштабної війни Глісон активно підтримав Україну. Він і його друзі навіть привезли пікап, придбаний для ЗСУ британськими волонтерами. За словами Глісона, під час візиту його вразили українські традиційні страви, щирість і гостинність.

Також "Дивогляд" розповідав, як Глісон вирішив продати на аукціоні статуетку короля Джоффрі для допомоги ЗСУ.

Дивіться також відео 5 каналу: Творчість чи глорізація імперської політики? У Запоріжжі вирішують долю пам'ятника композитору Глінці

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ