Опалювальний сезон

Простий лайфхак із TikTok допоможе вам використовувати тепло радіаторів повною мірою – відео

Shutterstock

Опалювальний сезон вже розпочався для деяких жителів України

Якщо ви ще й досі продовжуєте мерзнути у своїх оселях попри гарячі батареї – зверніть увагу на пораду, якою з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Не секрет, що для більшого виділення тепла батареї варто підготувати – злити з них воду і вигнати повітря. Однак, не лише цей спосіб допоможе утеплити оселю взимку.

Користувачка TikТok @tallulah_hoolihan поділилась своїм нетрадиційним методом опалювання житла взимку. З чотирьох речей жінка створила незвичний винахід, який допоможе обігріти оселю за мінімальні кошти.

Жінка скріпила між собою дві палиці за допомогою двох краваток. У проміжок між палицями жінка опустила довгу штору, почала накручувати тканину на палиці і поклала отриманий валик на підвіконня.

Таким чином жінка відкрила батарею і дозволила теплу від радіаторів без перешкод поширюватися по кімнаті, обігріваючи повітря. Разом із цим, валик зі штори на підвіконні закриває шибки вікон, через які витрачається близько 15-25% тепла.

@tallulah_hoolihan

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як підвищити тепловіддачу радіаторів під час опалювального сезону.

Дивіться також відео 5 каналу: Яєць по 17 гривень не буде? Як зміниться процедура закупівель для війська?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.



ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ