Кава і яйця

Регулярний пропуск сніданку небезпечний для здоров'я

Shutterstock

Сніданок вважається найважливішим прийомом їжі, який активує різні процеси у нашому організмі та насичує його енергією

Однак, багато хто пропускає корисний і поживний сніданок або замінює його на каву натщесерце. Чому так важливо регулярно снідати і до чого може призвести відмова від сніданку – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Better health.

Експерти зазначили, що здоровий сніданок допомагає організму насититися й уникнути переїдань упродовж дня, а також зміцнює здоров'я серця та судин.

Якими можуть бути наслідки систематичного пропуску сніданку?

  • зростає ризик розвитку хвороб серця;
  • дефіцит мікронутрієнтів – вітамінів A і D, кальцію, заліза, магнію, фосфору та цинку;
  • ризик переїдання впродовж дня та потяг до солодкого й ультраперероблених продуктів – напівфабрикатів або продуктів з високим вмістом вуглеводів.

Читайте також: Не поспішайте з кавою: 5 ранкових ритуалів проти раннього старіння.

Чи можна пити каву натщесерце?

Багато людей не можуть розпочати свій ранок без чашечки кави. Одні намагаються збадьоритися у такий спосіб, а інші – просто насолодитися цим смаком і ароматом перед робочим днем.

Однак, фахівці застерігають від вживання кави натщесерце, оскільки така звичка може спричинити негативні наслідки, зокрема, для травної системи. Кава натщесерце розслаблює сфінктер шлунка і може стати причиною печії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що кава подовжує життя людини.

Дивіться також відео 5 каналу: "КОЖЕН ДЕНЬ, ЯК ОСТАННІЙ": гурт "Друга ріка" презентував кліп до саунд-треку фільму "Я, Ніна"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ