Єлизавета ІІ

З'явилося перше фото надгробка королеви Єлизавети ІІ

The Royal Family / Twitter

Охочі зможуть на власні очі побачити надгробок вже найближчим часом

Букінгемський палац вперше показав надгробок, де поховали королеву Єлизавету II. Про це повідомляє "Дивогляд".

На фото помітно камінь, який встановили на підлозі каплиці. Його оточують квіти та вінки. Меморіальну дошку виготовили з бельгійського мармуру з ручною різьбою, а напис зробили латунними літерами.

Охочі зможуть на власні очі побачити надгробок вже наступного тижня – саме тоді Віндзорський замок відкриють для громадськості. Вшанувати пам'ять королеви на місці поховання можна буде з 29 вересня.

Цікаво, що Єлизавета II вирішила замовити цю меморіальну каплицю ще у 1962 році як місце поховання свого батька. На її будівництво витратили 7 років.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Величність королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівської родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і попрощатися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйозну ситуацію на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Величність за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною персоною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що київський кондак, який пролунав на похороні Єлизавети ІІ, у Великій Британії назвали "російським".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ