Історія Венді Кендліш

"Це був справжній ляпас": жінка радикально схудла після того, як побачила малюнок своєї дитини – фото

Фото news.com.au

Австралійка розповіла, як їй це вдалося

Мешканка з Австралії одного разу побачила, як її намалював старший син. Їй стало сумно, а тому вона вирішила позбутися зайвої ваги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News.com.au.

Багатодітна мати Венді Кендліш зрозуміла, що на малюнку має величезний живіт. Також син доповнив його написом: "Бути товстим – це нормально".

Історія Венді Кендліш
Історія Венді Кендліш
Фото: Фото news.com.au

За словами жінки, "це був справжній ляпас". Її це образило та одразу після цього вона почала ходити до тренажерної зали та приділяти час фітнесу, щоб не бути поганим прикладом для дітей.

"У мене з'явився особистий тренер, з яким ми зосередилися на правильному харчуванні та фізичних вправах. Незабаром я почала помічати зміни в своєму тілі", – поділилася австралійка.

Зокрема, Венді відмовилася від жирів, вуглеводів, переїдання та великої кількості алкоголю. Наразі Венді дуже задоволена своїм рішенням і сподівається, що стане "зразком наслідування для своїх дітей".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 64-річну жінку, яка виглядає на 30, а також про її "еліксир молодості".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ