Сон

Без виснажливих дієт і тренувань: учені розкрили новий секрет схуднення

Shutterstock

Вам не доведеться докладати зусилля

Однією з найпоширеніших проблем сьогодні є зайва вага. Люди вдаються до різних методів, які начебто допомагають схуднути і навіть не підозрюють, що до найефективнішого звертаються щодня. Детальніше про нього розповідає "Дивогляд" із посиланням на University of Wisconsin–Madison.

Фахівці зі США провели двотижневий експеримент, за допомогою якого хотіли довести, що здорові звички є найкращим способом схуднення.

Учені радять звернути увагу на свій режим сну, який має становити 8-9 год. Саме за цей час організм може достатньо відпочити та уникнути утворення серцево-судинних захворювань.

В експерименті взяли участь 80 людей, що страждають від надмірної ваги. Після опитування з'ясувалося, що середня тривалість їхнього сну становила 6,5 годин на добу.

Наступні два тижні кожен з учасників експерименту спав не менше, ніж 8,5 годин і це було єдиним їхнім зобов'язанням. 

Протягом усього експерименту науковці стежили за споживанням калорій учасниками за тестуванням сечі. Це демонструвало кількість надходження речовин в організм та витрату енергії за день.

  • Якими були результати?

Таким чином, якщо знизити споживання калорій хоча б на 270 ккал на день за рахунок дотримання режиму сну, то за рік ви зможете скинути 4 кг без додаткових зусиль.

"Ми просто показали, як без будь-яких складних змін у способі життя можна схуднути", – сказала Тасалі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені знайшли спосіб позбутися ожиріння без дієт та хірургічного втручання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше