Як насправді знайти точку G у жінки – розповідає Наталія Лелюх

Ви шукали зовсім не там

Є три речі, які люди не втомлюються шукати: сенс життя, загублена Атлантида і… легендарна точка G, яка приносить жінкам неземне задоволення.

Відома українська гінекологиня Наталія Лелюх розповіла, де ж насправді треба шукати цю жадану точку, пише "Дивогляд".

"Вчені довго шукали точку G у жінок та не знайшли її, хоча є достовірні свідчення, що процес пошуку сподобався як дослідникам, так і піддослідним. Можливо, саме отримане задоволення наштовхнуло вчених на пошук іншої точки в іншому місці", розповіла лікарка.

У грудні 2021 року у журналі The Journal of Neuroscience була опублікована наукова стаття, в якій стверджується, що насправді точка G знаходиться зовсім не там, де ви подумали. А у корі головного мозку жінки. Саме там знаходиться ділянка, яка відповідає за збудження клітора.

Мозок
Мозок
Фото: Shutterstock

"Соматосенсорна кора це така область мозку, яка загалом розпізнає дотик, але в цій ділянці, як в дитячому калейдоскопі з різних кольорових скелець, є окремі ділянки, що відповідають за тактильну стимуляцію різних ділянок тіла. Вчені десятиліттями намагались знайти те саме скельце, яке відповідає за ділянку клітора, але отримували суперечливі результати. То й не дивно, бо якщо ви в дитинстві дивились в калейдоскоп на світло, то бачили, як дрібний рух рукою повністю змінював картинку в окулярі. Щодо "точки оргазму" виявилось майже те саме. Сексуальні переживання у кожної жінки різні і розташування відповідної сенсорної зони виявилось різною", пояснює Лелюх.

Жінка, секс, жіночий оргазм
Жінка, секс, жіночий оргазм
Фото: Shutterstock

Виявилося, що товщина цієї ділянки кори головного мозку у кожної піддослідної жінки різна і залежить вона від частоти статевих контактів і стимуляції клітора.

Тож, як наголошує гінекологиня, це ще один доказ того, що оргазм можна "прокачати" регулярними тренуваннями.

Читайте також:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше