Snoop Dogg

Відомого репера Snoop Dogg звинуватили у сексуальному насильстві – що відомо

snoopdogg / Instagram

"Дістав свій пеніс зі штанів і штовхнув його в обличчя"

Фанатка американського репера Snoop Dogg звинуватила його у сексуальному насильстві та вже подала судовий позов. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TMZ.

Передусім зазначимо, що все описане далі – версія позивачки, яка наразі не доведена. Сам артист заперечує цю історію і називає її брехнею.

За словами позивачки, це сталося 29 травня 2013 року після шоу артиста у Каліфорнії. Після заходу фанатку нібито запропонував відвезти додому партнер репера, екссутенер та проповідник Бішоп Дон Хуан. Вона прокинулася та зрозуміла, що знаходиться вдома у Бішопа.

"Позивачка була виснажена і заснула у домі. Вона каже, що прокинулася о 4 годині наступного ранку, і Бішоп "дістав свій пеніс зі штанів і штовхнув його в обличчя позивачки" і "неодноразово засовував його у рот", – пишуть журналісти.

Потім Хуан дав фанатці сукню та сказав, що відвезе її до студії Snoop Dogg, де вона отримає роботу на телевізійному шоу. Однак, після прибуття жінці стало погано і вона пішла до туалету, куди згодом зайшов сам репер і теж схилив її до орального сексу.

Позивачка стверджує, що так і не отримала роботу від Snoop Dogg, бо вона "зробила йому мінет без ентузіазму". У підсумку обурена фанатка захотіла отримати від чоловіків приблизно $10 млн, але її бажання не задовольнили.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що стенд-аперка пожартувала про Ісуса та вакцини, після чого втратила свідомість на сцені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ