Секс

Науковець розповів, чому людина може раптово померти під час сексу

Shutterstock

Названо метод, який може допомогти уникнути трагедії

Науковець із Вестмінстерського університету Девід Сі Гейз розповів, чим може бути обумовлена смерть під час сексу чи після нього. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Conversation.

"Основною причиною передчасної смерті під час сексу або після нього є велика фізична напруга, а також прийом ліків, зокрема й для лікування еректильної дисфункції. Або і те, і інше"

Згідно науковим дослідженням, переважно під час сексу помирають чоловіки 59-річного віку. Смерть у цих випадках обумовлена серцевим нападом. Вірогідність такого розвитку подій вкрай мала, але все ж таки подібні випадки відомі.

"Нові дослідження показують, що це може статися не тільки з чоловіками середнього віку, але й із жінками. Причому і ті, і ті можуть померти під час сексу, будучи молодшими"

Окрім цього, фахівець стверджує, що під час чи після сексу помирають люди, середній вік яких 38 років. У цьому випадку частка жінок становить 35%. Також смерть може бути обумовлена наступними факторами:

  • раптовим порушенням серцевого ритму (також відоме як синдром раптової аритмічної смерті)
  • кардіоміопатією
  • розшарування аорти

"Люди віком до 50 років, якщо вони знають про наявність проблем із серцем, повинні проконсультуватися у кардіолога, щоб уникнути раптової смерті під час сексу"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що в Африці чоловік помер від надмірного оргазму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ