Супермаркет

В Україні супермаркети можуть продавати небезпечні овочі – про які продукти йдеться (фото)

Shutterstock

У Держспоживслужбі терміново звернулися до покупців і продавців

Одеська регіональна державна лабораторія зафіксувала, що ввезені кабачки з Туреччини мають перевищений вміст нітратів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Держспоживслужбу.

Лабораторний аналіз показав, що це стосується імпортованих овочів з двох партій вантажу. Можливо, вони вже опинилися в обігу. Зокрема, відомо про наступні продукти:

  • 15 900 кг турецьких кабачків TEKASYA TARIM URN.NIC.LIMIT ED SIRKETI KANATLI MAH.4SK PARK, імпортер – ТОВ "Алекс-Компані"
  • 1650 кг свіжих турецьких кабачків SAD TARIM SANAYI VE TICARET LTD. STI GUVENLIK MAH. 281 SOKAK SERT APT.NO.5/1, MURATPASA, ANTALALYA, імпортер – ТОВ "АМБРА ЛОГІСТИК"

Якщо громадяни виявили перераховані продукти у продажу, то їх просять звернутися щодо цього до територіального органу обласної Держпродспоживслужби.

"Доводимо до відома операторів ринку, які реалізують вищезазначений продукт, про необхідність вилучити його з обігу, а також у термін не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність відповідний територіальний орган Держпродспоживслужби", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про появу в Україні фальсифікованого меду, а також про методи, які дозволять виявити підробку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ