Мед

В Українці з'явився фальсифікований мед – як зрозуміти, що перед вами підробка

Shutterstock

Існують лайфхаки, які вкажуть на те, що продукт підроблений

В Україні почали продавати мед низької якості, а тому українцям варто знати, на що потрібно звернути увагу, щоб не придбати фальсифікат. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Today.

Інколи мед може стати небезпечним після додавання крохмалу, сахарозу, цукрового сиропу та крохмальної патоки. Саме тому треба уважно оглянути мед перед придбанням.

Зокрема, зверніть увагу на колір, яка має коливатися від блідо-жовтого до насиченого коричневого. Якщо перед вами мед рожевого, червоного, синюватого чи зеленого відтінку – перед вами може бути підробка.

Окрім цього, існують інші сигнали підробленого методу. Наприклад, утворення осаду на дні та присутність білих крупинок. Також зверніть увагу на консистенцію – вона має бути густою, однорідною і без розшарування. Якщо згори помітно піну, то, ймовірно, мед зібрали раніше необхідного терміну.

Мед
Мед
Фото: Shutterstock

Інколи можуть виникнути сумніви щодо якості меду вже після придбання, але, на щастя, його можна перевірити вдома. Наприклад, можна розвести ложку меду у воді та додати туди краплю йоду. У випадку, якщо вона стане синього відтінку, то це вказує на додавання борошна чи крохмалю.

Також можна занурити хліб на 10 хв у мед. Якщо він буде розмокати, то перед вами фальсифікат.

Наостанок є варіант перевірки завдяки оцтовій есенції. Її треба змішати у невеличкій посуді з медом. Якщо мед почне шипіти та з'явиться піна – судячи з усього, ви придбали товар неналежної якості.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про легкий спосіб приготування ванільного цукру вдома.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ