Вакцинація

У Франції анулюватимуть ковід-сертифікати, якщо люди не пройдуть процедуру ревакцинації

Shutterstock

До таких дій призвела велика кількість смертей та захворювань на COVID-19, а також поширення п'ятої хвилі коронавірусу

Коронавірус миттю поширився світом та продовжує уражати організми людей. Щоб уникнути смертей та захворювань в результаті зараження було запроваджено обов'язкову процедуру вакцинації, яка підтверджується COVID-сертифікатами. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на thelocal.fr у Франції вимагатимуть анулювати цей документ тим, хто не зробить повторну процедуру. 

Влада Франції оголосила про нове правило – усім громадянам, які не погодяться зробити ревакцинацію, буде анульовано ковід-сертифікати. Крайній термін – 15 січня 2022 рік. 

До таких дій призвела велика кількість смертей та захворювань на COVID-19, а також поширення п'ятої хвилі коронавірусу. 

Зазначається, що у країні було вирішено скоротити проміжок між останнім щепленням та ревакцинацією з шести до п'яти місяців. Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран зазначив, що у людей буде всього два місяці, щоб отримати другу дозу вакцини та ще п'ять, щоб ревакцинуватися. 

Повідомляється, що процедура ревакцинації поширюватиметься на людей, які належать до вікової категорії від 18 до 65 років.

ВАКЦИНАЦІЯ В УКРАЇНІ

На сьогоднішній день процедура вакцинації на території нашої держави є загальнодоступною. Кожна людина має право на отримання двох обов'язкових щеплень. Українці можуть обрати будь-який препарат, що офіційно зареєстрований в Україні.

Читайте також: Які препарати для вакцинації від COVID-19 дозволені для використання в Україні – МОЗ.

Незважаючи на це, багато-хто нехтує вакцинацією. Одні недооцінюють небезпечність вірусу, а іншим ця процедура протипоказана

Читайте також: Протипоказання до вакцинації: де отримати довідку та чи звільняє вона від щеплення – Ляшко.

Варто пам'ятати, що за будь-яких обставин, людина повинна продовжувати дотримуватися протиепідеміологічних заходів безпеки. Під ними мається на увазі носінням маски та дотриманням соціальної дистанції. 

Це стосується не лише дорослих та вакцинованих осіб, але й дітей, яким вже виповнилося 12 років. 

Читайте також: З якої причини вакциновані від COVID-19 зобов'язані носити захисні маски – Ляшко.

Разом із цим, лікарка-інфекціоністка розповіла, що пандемія коронавірусу може незабаром закінчитися, а осіння хвиля – стане останньою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав для чого і коли треба щепитися третьою дозою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ