Вакцина від COVID-19

Як COVID-19 впливає на вакцинованих людей – вчені

5 канал / Час. Підсумки тижня

Фахівці провели дослідження, результати якого були приголомшливими

Коронавірус поширився на усі країни світу та забрав життя багатьох людей. На сьогоднішній день найефективнішим способом уникнення жахливих наслідків від зараження на COVID-19 є вакцинація. Як щеплені люди переносять коронавірус і що вони відчувають розповідає "Дивогляд" із посиланням на CDC.

Фахівці розповідають, що препарати, які потрапляють в організм людини через щеплення, значно полегшують перенесення захворювання в разі зараження вірусом SARS-Cov-2.

Навіть, якщо вакцинована людина захворіла на COVID-19, дуже маленька вірогідність, що її буде госпіталізовано, або пацієнт помре. Навіть, якщо зараження спричинить агресивний штам Дельта. 

Вчені з Великої Британії провели дослідження та з'ясували, що серед 51 тис померлих в результаті зараження коронавірусом повний курс вакцинації прошли лише 256 осіб (0,5%). 

Вакцинація в Україні

На сьогоднішній день процедура вакцинації на території нашої держави є загальнодоступною. Кожна людина має право на отримання двох обов'язкових щеплень. Українці можуть обрати будь-який препарат, що офіційно зареєстрований в Україні.

Читайте також: Які препарати для вакцинації від COVID-19 дозволені для використання в Україні – МОЗ.

Незважаючи на це, багато-хто нехтує вакцинацією. Одні недооцінюють небезпечність вірусу, а іншим ця процедура протипоказана

Читайте також: Протипоказання до вакцинації: де отримати довідку та чи звільняє вона від щеплення – Ляшко.

Варто пам'ятати, що за будь-яких обставин, людина повинна продовжувати дотримуватися протиепідеміологічних заходів безпеки. Під ними мається на увазі носінням маски та дотриманням соціальної дистанції. 

Це стосується не лише дорослих та вакцинованих осіб, але й дітей, яким вже виповнилося 12 років. 

Читайте також: З якої причини вакциновані від COVID-19 зобов'язані носити захисні маски – Ляшко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав для чого і коли треба щепитися третьою дозою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ