Злата Огнєвіч, "Холостячка 2"

Хто може стати переможцем другого сезону "Холостячки" – вибір телеглядачів

Кадр із відео / СТБ

Думки прихильників розділилися

Реаліті-шоу "Холостячка" став одним з найпопулярніших на українському телебаченні. Нині до свого завершення наближається другий сезон проекту головною героїнею у якому є співачка Злата Огнєвіч. "Дивогляд" повідомляє, що користувачі мережі вже обрали ймовірного переможця шоу. 

У проекті залишилося усього три учасника – Дмитро Шевченко, Андрій Задворний та Максим Тарапата. З кожним з них Злата має чудові стосунки, тож передбачити її вибір неможливо. Однак, на фан-сторінці шоу "Холостячка" в Instagram прихильники припустили, хто може стати обранцем Злати. 

Так, з'ясувалося, що на думку глядачів співачці найбільше підходить 38-річний Дмитро Шевченко

  • "Я вболіваю за Диму з першого дня їхнього знайомства зі Златою";
  • "Звичайно, що Діма";
  • "Діма і Злата – чудова пара! Бажаю їм щастя";
  • "Лише Діма".

Також було чимало прихильників й 32-річного Максима Тарапати. Користувачі мережі відмітили, що чоловік дуже підходить Златі за характером та інтересами. Однак, разом із цим були й ті, хто має зворотну думку.

"Якщо Максим, то вони розлучаться, як Мишина (головна героїня першого сезону "Холостячки", – ред.). Хоча на камеру Еллерт був такий класний, як зараз Максим. Я не зрозумію тільки, як Злата цього не бачить, якщо вона жила з аб'юзером", – йдеться у коментарях.

Якщо серед перших двох учасників були суперечливі думки, то про третього – 32-річного Андрія Задворного глядачі в один голос сказали "ні". Прихильники шоу вважають, що чоловік не готовий до серйозних стосунків. Крім того, Злата може бути нещасливою з Андрієм через його постійні ревнощі. 

Читайте також: "Тестую її": учасник "Холостячки" назвав Злату Огнєвіч "куркою" – чи отримав він другий шанс.

Нагадаємо, випуски другого сезону "Холостячки" виходять в ефір щоп'ятниці. Про кілька з них раніше розповідав "Дивогляд":

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ