"Холостячка 2": чим запам'ятався шостий випуск та хто вибув з проєкту

У цьому випуску учасників випробовували на "детекторі брехні"

Щоп'ятниці глядачі збираються біля екранів телевізорів в очікуванні на нову серію найромантичнішого шоу країни "Холостячка". 22 жовтня вийшов 6 випуск 2 сезону телевізійного реаліті. Чим він особливо запам'ятався глядачам, самій холостячці та учасникам, а також хто назавжди покинув проєкт, розповідає "Дивогляд". 

За серце головної героїні Злати Огнєвіч продовжили боротьбу дев'ять чоловіків. За цей час холостячка дізналася достатньо інформації про кожного з них і, ймовірно, вже має фаворитів. Через це конкуренція між борцями за серце жінки стрімко зростає.

 

Побачення з Андрієм Хветкевичем та Вінченцо Дулепа

На цьому побаченні холостячка зробила чоловікам сюрприз і запросила їх на зйомки відео, яке транслюється на концерті під час виконання пісень. Через погодні умови було вирішено тимчасово перенести побачення у більш сухе місце, тому Злата запросила чоловіків на розмову.

Вінченцо Дулепа також не прийшов без сюрпризу. Він підніс Златі лондонське печиво та її портрет на холсті. Натомість, співачка зазначила, що не відчуває з боку чоловіка щирості та відвертості. 

Андрій Хветкевич навпаки був занадто відвертим з холостячкою. Він розповів їй про свої попередні стосунки та зізнався, що у той момент, коли він мріяв про дітей, його колишня дівчина зробила аборт без його згоди на це. 

Також чоловік сказав, що заради майбутнього зі Златою він готовий переїхати жити з Дніпра до Києва та разом із нею планувати  майбутнє. 

Побачення з Олегом Плахотнюком, Владом Яськом і Максимом Тарапатою

Цього дня чоловіки відвідали музичний фестиваль Atlas Weekend, щоб підтримати Злату Огнєвіч. Вони навіть намалювали плакати, які підняли у той момент, коли Злата співала.

Після цього холостячка провела учасників проєкту за лаштунки та показала, як і в яких умовах відбувається підготовка співаків до виходу на сцену. Після цього жінка запросила кожного з чоловіків на "тет-а-тет". 

Під час спілкування з Владом жінка дізналася історію його сім'ї. Як з'ясувалося, матір Влада померла двадцять років тому від онкології. Злата визнала, що перебувати поруч із Владом їй дуже спокійно та легко, однак, поки що, вона має до нього не більше, ніж дружні почуття. 

Друге спілкування відбулося з Олегом, який по-справжньому вразив холостячку. Чоловік підготував анімаційний фільм, головні ролі у якому виконали принцеса Злата та вікінг Олег. Жінці дуже сподобався такий сюрприз.

Особиста розмова з Максимом тривала дещо довше, ніж з іншими учасниками. Злата попросила чоловіка допомогти їй відвезти речі додому і таким чином подовжила момент їхнього спілкування. Чоловік підніс холостячці букет квітів та олію для ніг, а після цього зробив їй масаж і пристрасно поцілував. 

Побачення з Романом Свечкоренком

На цій зустрічі Злата та Роман поспілкувалися під час заняття стретчингом, якому Злата завжди приділяє увагу після концертів, щоб розслабитися. Після цього співачка запросила Романа у SPA.

Під час індивідуального побачення чоловік зізнався, що не дуже полюбляє екстрим, оскільки вважає його небезпечним, а зі стретчингом насправді немає нічого спільного. Після розслабляючих процедур Роман зробив жінці масаж, під час якого відчув зближення з холостячкою.

Завершилося побачення романтичною вечерею з вином та фруктами, під час якого Роман підніс Златі квітку у горщику. 

Детектор брехні

Злата Огнєвіч мала достатньо часу, щоб дізнатися більше про претендентів на її серце. Однак, до декого у неї залишилися запитання, відповіді на які вона вирішила отримати через "детектор брехні". У цьому випробуванні взяли участь Роман Свечкоренко, Влад Ясько та Андрій Задворний. 

Андрій зізнався, що має щирі почуття до Злати, мріє побудувати із нею міцні стосунки та створити родину. Він також розповів, що прийшов на проєкт не заради власної вигоди чи піару, а по емоції та кохання. На питання "чи мав він на проєкті інтимні стосунки" відповів негативно.

Роману не сподобалися запитання про його минуле життя, зокрема, розлучення. Він зазначив, що єдине, що його пов'язує з колишньою дружиною – донька, якій він хоче подарувати ідеальне життя. Також з'ясувалося, що до проєкту Роман особисто писав екс-холостячці Ксенії Мішиній та запитував її, як потрапити на проєкт.

Під час опитування Влада у Злати залишилися до нього питання без відповідей. Також співачку приголомшило, що чоловік не готовий розвивати з нею стосунки, незважаючи на те, що під час "тет-а-тет" він казав інакше.  

Хто покинув проєкт?

Одразу ж після випробування на детекторі брехні холостячка вирішила назавжди попрощатися з Владом Яськом

Під час церемонії троянд Злата ще раз особисто поспілкувалася з кожним учасником, а після цього прийняла остаточне рішення. 

Так, на цьому етапі, з проєкту пішли Вінченцо Дулепа та Роман Свечкоренко. Однак, другий повернеться до участі у реаліті після того, як офіційно розлучиться зі своєю дружиною. 

За серце Злати Огнєвіч продовжать боротьбу ще шестеро учасників. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фанати "Холостячки" обрали ймовірного переможця шоу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше