Саакашвілі і Ясько

Ліза Ясько вперше розповіла про свій роман із Саакашвілі й відносини з його дружиною

скріншот

"Це було так, що я зрозуміла, що дороги назад немає..."

Народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько в інтерв’ю Олесі Бацман розповіла історію свого роману з колишнім президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі, пише "Дивогляд".

Дівчина розповіла, що у них було кілька етапів знайомства і спілкування. І почалося все ще до того, як Зеленський став президентом.

"Ми дуже швидко зрозуміли, що наші погляди ну дуже збігаються. У нас виник дуже сильний зв'язок. Та далеко не одразу почалися стосунки, ми дуже довго спілкувалися. На той момент я ще перебувала в інших стосунках. У нас все було завжди чесно і з повагою один до одного між мною і Мішею. На все мав бути час ", - розповіла нардепка, додавши, що Саакашвілі не відбивав її у бойфренда і її попередні відносини якраз закінчилися самі собою.

Ясько зізналася, яке перше враження на неї справив Саакашвілі. Він здався дуже спокійною людиною, що дуже вразило жінку. Однак початок їхніх відносин був доволі емоційним.

"Це було дуже емоційно. Це було так, що я зрозуміла, що дороги назад немає. Ми дуже швидко зрозуміли, що доля щось зробила з нами", – згадала вона.

Коментуючи запитання про шлюб Саакашвілі з Сандрою Рулофс, Ясько не відповіла, чи вони вже офіційно розлучилися, і зазначила, що це "їхня історія", яку вони мають право не афішувати.

"Ми починали стосунки, коли вони вже не були чоловіком та дружиною... коли і він, і я, ми були вільними людьми... Особисто з нею я не знайома, але я знайома зі старшим сином, із мамою Міхеіла, з сім'єю, з дядьком Міхеіла, ми не один раз бачилися, і це не було таємницею", - підкреслила вона.

"Сандру дуже поважають в Грузії, це людина, яка зробила дуже багато для Грузії, і я вважаю, що вона його політично підтримує, це дуже шляхетно. Дуже добре, коли стосунки з колишніми такі, що вони тебе підтримують, не всі можуть цим похвалитися", - сказала депутатка.

Нагадаємо, 31-річна Ясько і 53-річний Саакашвілі розповіли, що закохані одне в одного, на початку жовтня. Відеозізнання вони оприлюднили, коли Міхеіл вирушив до Грузії, де в результаті був заарештований.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ