"Холостячка 2": чим запам'ятався п'ятий випуск та хто вибув з проєкту

У цьому епізоді відбувся перший поцілунок на проєкті та незаплановане побачення

Щоп'ятниці на екрани українського телебачення транслюється найромантичніше шоу країни "Холостячка". 9 жовтня вийшов 5 випуск 2 сезону реаліті. Чим він запам'ятався та хто назавжди покинув проект розповідає "Дивогляд".

На момент 5 випуску у проєкті залишилося десять претендентів на серце головної холостячки країни Злати Огнєвіч.

З перших хвилин випуску глядачі спостерігали розумовий поєдинок учасників, яких розділили на дві групи по п'ять чоловік. У першій команді найкраще себе проявили Андрій Хвєткєвіч (фридайвер) та Максим Тарапата (підприємець). З другої команди відрізнився Дмитро Шевченко (фахівець з тренувань та харчування).

Холостячка 2
Холостячка 2
Фото: Кадр із відео / СТБ

В якості винагородження Дмитро Шевченко та Андрій Задворний отримали побачення зі Златою на Кіпрі, а Олександр Борзенко – індивідуальну зустріч. 

  • Побачення Холостячки з Дмитром та Андрієм

Злата обрала для побачення досить цікаву та незвичну локацію – ферму з віслюками, де на конкурентів очікувало чергове змагання. На цей раз вони повинні були:

  1. здобути для холостячки букет квітів;
  2. знарядити віслюка (одягнути сідло) та перегнати свого суперника верхи на тварині;
  3. проявити себе у кулінарії та приготувати купепки – традиційну страву Кіпру; 
  4. вивчити та продемострувати традиційний танець Кіпри, обов'язковими атрибутами у якому є склянка та сито.

Злата Огнєвіч зазначила, що обидва чоловіки блиску впоралися з завданнями і присудила їм нічию. Обидва учасники продовжили побачення з Холостячкою, яка запросила їх на романтичну вечерю на берег моря. 

Під час розмови Злата розповіла, що у поєдинку Дмитро Шевченко продемонстрував здатності у кулінарії, а тому визнала його більш хазяйновитим. Під час індивідуальної розмови чоловік зізнався холостячці, що ревнує її до інших учасників. На таку прояву почуттів жінка відповіла поцілунком. 

Андрій Задворний також "розкрив душу" перед холостячкою та розповів їй про серйозні стосунки у своєму житті. Після відвертих зізнань він сам поцілував Злату.

  • Побачення з Олександром Борзенко
Холостячка 2
Холостячка 2
Фото: Кадр із відео / СТБ

Цю зустріч чоловік готував самостійно. Він запропонував холостячці прогулятися ущелиною з водоспадом, де періодично носив її на руках. Після цього вони поїхали в одне з селищ неподалік цього місця. Там місцева жителька навчила їх готувати чурчхелу, яку дуже полюбляє Злата. Побачення завершилося романтичною вечерею та танцем під живу музику.

  • Незаплановане побачення з Романом

Під час вечері з Дмитром та Андрієм Злата Огнєвіч отримала запрошення на побачення, яку передав їй ще один учасник шоу Роман Васильєв (стоматолог). Зустріч  була досить цікавою, оскільки партнери займалися снорклінгом, а після цього спробували флайборд. Після розваг на холостячку чекала романтична вечеря, під час якої чоловік подарував Златі нову підвіску, а після цього запросив поплавати у басейні. 

  • Хто назавжди покинув проєкт?
Холостячка 2
Холостячка 2
Фото: Кадр із відео / СТБ

Цього разу на церемонії троянд було вісім бутоньєрок. Дев'яту під час першого випробування забрав Максим Тарапата. Дивним стало те, що без бажаної винагороди залишився один з фаворитів Олександр Борзенко, який назавжди покинув проєкт. 

А ви дивитеся "Холостячку"? За кого вболіваєте?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фанати "Холостячки" обрали ймовірного переможця шоу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше