Ольга Харлан та Дмитро Дікусар

Ольга Харлан не впізнала свою рідну сестру, яка разом із нею запалювала фристайл на паркеті "Танців з зірками" – відео

Танці з зірками / YouTube

Жінка була здивована таким сюрпризом і не одразу повірила у те, що нещодавно відбулося

У неділю, 10 жовтня, на екрани вийшов шостий ефір популярного шоу "Танці з зірками". Цей випуск відзначився багатьма цікавими моментами, але найбільш несподіваним виявився виступ української шаблістки Ольги Харлан та хореографа Дмитра Дікусара. Що саме відбулося на сцені того дня, розповідає "Дивогляд". 

Ольга Харлан та Дмитро Дікусар підготували для виступу запальний фристайл, який збиралися виконати вдвох. Однак, несподіванкою стала поява на паркеті іншої дівчини, яка повністю копіювала рухи шаблістки. 

Коли танець дійшов до свого завершення Ольга зняла шолом, з нерозумінням подивилася на дівчину та відвернулася. Лише за кілька секунд вона зрозуміла, що ще однією учасницею їхнього дуету стала її рідна сестра Тетяна, яку жінка вважає своїм талісманом. 

Харлан була здивована таким сюрпризом і не одразу повірила у те, що нещодавно відбулося. Вона відійшла на кілька кроків убік, присіла та закрила руками обличчя. Зібравшись з думками, вона підійшла до родички та міцно обійняла її.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" вже розповідав, хто найбільше вразив глядачів під час цього ефіру та хто назавжди покинув проєкт

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ