"Холостячка 2": чим запам'ятався сьомий випуск та хто вибув з проєкту

Фінал вже близько

Кожної п'ятниці ввечері на українському телебаченні виходить нова серія найромантичнішого шоу країни "Холостячка". Сезон потрохи наближається до завершення. 29 жовтня прихильники програми спостерігали за подіями у 7 випуску 2 сезону реаліті та побачили чимало цікавих моментів. Чим епізод особливо запам'ятався глядачам, самій холостячці та учасникам, а також хто назавжди покинув проєкт, розповідає "Дивогляд". 

У другому сезоні чоловіки намагаються захопити серце українскої співачки Злати Огнєвіч. Усього у проєкті залишилося сім учасників, але у даному епізоді були присутні лише шість. Роман Свечкоренко повернеться на проект після того, як оформить офіційне розлечення з матір'ю своєї дитини.

На цьому етапі холостячка вже має своїх фаворитів, а до декого у неї все ще залишилися питання без відповідей. 

Випробування на сумісність в Одесі

В рамках цього випробування ведучий реаліті-шоу Григорій Решетник запропонував чоловікам пройти так званий тест на сумісність із холостячкою і остаточно визначитися, чи дійсно вони підходять одне одному. 

Так, чоловіки дізналися, що Злата Огнєвіч не схвалює паління, потребує інтиму шість разів на тиждень, не спить під кондиціонером, дуже полюбляє чистоту і, відповідно, не їсть у ліжку, а також дуже мріє про лабрадора. 

За результатами випробування стало зрозуміло, що найбільше спільних якостей зі Златою має Роман. Саме йому і дістався приємний бонус – його кімната розташована найближче до кімнати холостячки.

Несподіване побачення з Максимом Тарапатою

Цей сезон багатий на несподівані побачення. Цього разу несподіваністю відрізнився Максим. Він запросив Злату помилуватися заходом сонця на безлюдному пляжі. Щоб створити більш романтичну атмосферу чоловік приніс із собою вино. Під час розмови Максим заявив, що відтепер не чекатиме, доки холостячка запросить його сама, а користуватиметься будь-якою нагодою, щоб провести із нею час, оскільки дуже закоханий у Злату. На такі зізнання жінка відповіла поцілунком. 

"Кожний раз, коли ми бачимося з Максом, між нами скорочується дистанція. Наші стосунки розвиваються", – зазначила Злата.

Побачення з Романом Васильєвим

Злата Огнєвіч має одну досить серйозну фобію. Одного разу, під час зйомок кліпу співачка впала з коня і після цього боялася знову сісти на нього. 

Роман Васильєв знав про цей страх холостячки та усіма силами намагався допомогти їй впоратися з ним. Його наполегливість була настільки сильною, що він не звертав уваги на бажання та прохання Злати:

"Рома мене не чує, він мене не відчуває. У мене підіймався легкий гнів і протест, бо я відчула психологічний тиск", – заявила артистка.

Незважаючи на це, чоловік домігся свого. Холостячка таки сіла на коня та проїхалася на ньому, отримавши незабутні емоції, наче ніколи такого не робила. Єдине, що її розчарувало, надмірна наполегливість чоловіка. 

Побачення продовжилося у ресторані за вечерею з виглядом на море. Однак, романтичним цей момент назвати не можна, оскільки під час розмови холостячка зауважила, що Роман завжди намагається догодити їй, суперечуючи своїм особистим принципам.

Побачення з Олегом та Дмитром

Парне побачення не любить ніхто з учасників. Однак, вони завжди намагаються зробити його незабутнім та довести холостячці, що кожен з них кращий за інших. 

Цього разу побачення було на воді, за віндсерфінгом. У Дмитра та Злати не виникло проблем із дошками. Вони вміло володіли ними, наче професіонали. Однак, у Олега виникали певні складнощі. 

Наступним етапом стали гідроскутери. Тут Дмитро також зумів перевершити Олега. Він першим виборов можливість проїхатися з холостячкою та довірив їй керувати водним транспортом. Вони попрямували на безлюдний острівець, де чоловік вкотре зізнався холостячці у своїх почуттях та поцілував її вдруге.

"Я почуваюсь щасливою жінкою поряд із Дімою. І мені це подобається, дуже подобається", – заявила "Холостячка".

У Олега під час цього побачення постійно виникали складнощі. Спочатку він не зміг оволодіти дошкою на віндсерфінгу та постійно падав, а після цього застряг посеред моря на гідроскутері і втратив частину побачення зі Златою на острові.

Побачення з Андрієм Задворним

На вечерю Андрій та Злата вирішили приготувати рибу, а отже вирушили на її пошуки на місцевий ринок. Там Андрій почав проявляти свою економію, намагаючись торгуватися з рибалками. Це дуже розвеселило холостячку. Під час тет-а-тету Андрій зізнався жінці, що ревнує її до інших чоловіків, оскільки закоханий у неї. 

Хто покинув проєкт?

Злата мала достатньо часу для того, щоб прийняти остаточне рішення. Вона захотіла ще більше та краще дізнатися про Максима, Дмитра, Олега, Андрія Задворного та Андрія Хвєткевича. 

Раз і назавжди проект покинув Роман Васильєв.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фанати "Холостячки" обрали ймовірного переможця шоу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше