Злата Огнєвіч, "Холостячка 2"

Колишній учасник "Холостячки" розкрив двійку фіналістів шоу

Кадр із відео / СТБ

Щочетверга глядачі збираються біля телевізорів, щоб подивитися найромантичніше шоу країни "Холостячку", головною героїнею у якому цього сезону є співачка Злата Огнєвіч. З кожним епізодом близиться момент фіналу.

Для всіх є справжньою інтригою, кому ж віддасть перевагу холостячка, оскільки конкуренція дуже велика. Як повідомляє "Дивогляд", ексучасник шоу розповів, хто з чоловіків таки може дійти до фіналу. 

Спортсмен та тренер з плавання 36-річний Ігор Присяжнюк покинув проєкт на самому початку, проживши у будинку з учасниками усього тиждень. Навіть за такий короткий проміжок часу чоловікові вдалося зрозуміти, хто з учасників найбільше підходить Златі. Він поділився своїми прогнозами щодо фіналу. 

На думку Ігоря, обранцями Злати можуть стати Дмитро Шевченко та Роман Свечкоренко. Зазначається, що саме вони прийшли на проект за коханням та жінкою, а не піаром. 

"На мою суб'єктивну думку, у фіналі могли б бути Дмитро й Роман", – поділився ексучасник "Холостячки".

Чому Ігор виокремив саме цих учасників залишається загадкою. Однак, на сьогоднішній день, глядачі також вважають їх претендентами на перемогу. З Дмитром у Злати Огнєвіч був перший поцілунок на проекті. Крім того, у них вже є почуття одне до одного, про що вони не раз зазначали в ефірах.

До Романа Свечкоренко Злата також небайдужа. Однак, перешкодою їхнім стосункам є незавершенний шлюборозлучний процес. У шостому випуску співачка відпустила чоловіка, щоб він офіційно оформив розлучення. Одразу після цього Роман повернеться на проект. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше