"Холостячка 2": чим запам'ятався восьмий випуск та хто вибув з проєкту

Церемонія троянд змусила чоловіків понервувати

Одне з найромантичніших реаліті-шоу "Холостячка" щоп'ятниці підносить глядачам нові емоції та показує, як учасники та головна героїня будують стосунки на камерах.

5 листопада на екрани вийшов 7 випуск 2 сезону реаліті у якому чоловіки змагаються за серце української співачки Злати Огнєвіч. Чим епізод особливо запам'ятався глядачам, самій холостячці та учасникам, а також хто назавжди покинув проект, розповідає "Дивогляд". 

На момент цієї серії у проекті залишилося шестеро чоловіків, які продовжують ходити на побачення з Холостячкою у сонячній Одесі. 

Побачення з Андрієм Задворним

Побачення у небі – що може бути романтичніше? Однак, несподівана поламка у двигуні аерошуту змусила дещо відкласти цей момент, надавши Златі та Андрію можливість поспілкуватися. В ході розмови співачка остаточно запевнилася у тому, що Андрій дуже щирий, відповідальний та самостійний чоловік. 

Після польоту на аерошуті побачення продовжилося, але у більш інтимному місці. Чоловік запросив артистку на грязі, де вони мали змогу доторкнутися один до одного і поцілуватися. 

Групове побачення

Групові побачення є певним випробуванням для чоловіків на витримку, ініціативність та емоційність. Саме вони якомога ширше розкривають їхній справжній характер. 

У ході сумісної зустрічі учасники та холостячка їли устриці, пили вино та спілкувалися.  Максим Тарапата проявив свою ініціативу та допоміг Златі відкрити устрицю. У відповідь жінка погодувала його зі своїх рук. Кожен з чоловіків хотів бути ближче до Злати. 

Побачення продовжилося на аукціоні, переможець якого отримує можливість разом з Холостячкою продегустувати вино у романтичному місці. Участь в аукціоні взяли Андрій Хветкевич та Максим Тарапата. Зі ставкою 60 тис грн перемогу здобув Андрій. Усі виручені кошти підуть на благодійність.

Побачення з Дмитром

Чоловік запросив співачку на Аккерманську фортецю, де запропонував їй позмагатися у стрілянині з лука. Приз за кожне влучення у ціль – поцілунок.

 

Жінка одягнула сукню та стала схожа на принцесу. Так вона й продовжила екскурсію територією та замком. У ході побачення Дмитро постійно робив Златі комплименти, які їй дуже подобалися. 

 "Я бачу, що дуже подобаюся йому. Однак потрібно жіноче терпіння, щоб дочекатися зізнань у коханні та проявів його почуттів", – сказала "Холостячка".

Побачення з Андрієм Хветкевичем

Чоловіки сприймають Андрія, як справжнього конкурента, оскільки вважають, що саме йому Злата приділяє більше уваги, ніж іншим учасникам. 

Цього разу чоловік вкотре проявив ініціативу і, коли усі у будинку заснули, запросив Злату на побачення в луна-парк. Вони каталися на атракціонах, їли цукрову вату та веселилися наче діти. 

"Андрій старався мене потішити в кожному моменті нашого побачення. І це мені подобалося все більше", – поділилася Злата Огнєвіч.

Звичайно, вони не обійшли боком і найпопулярніший атракціон – колесо огляду. Саме там чоловік вперше поцілував холостячку та зізнався їй у коханні. 

Жінка залишилась задоволеною та враженою таким сюрпризом, але інші учасники розізлилися не на жарт. 

Хто покинув проект?

Цього разу церемонія троянд була сповнена інтриги, оскільки за результатами тижня усі чоловіки були гідні пройти далі. Але хтось таки має піти.

Так, свої бутоньєрки отримали Андрій Хветкевич, Дмитро Шевченко, Андрій Задворний та Максим Тарапата.

Олег Плахотнюк був вимушений назавжди покинути проект.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як розгорталися події у попередніх випусках:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше