Келлі Енн Ферраро та Ентоні Ферраро

"Це було неймовірно": наречена вдягла на весілля заради свого незрячого коханого спеціальну сукню – фото й відео

asfvision / Instagram

"Коли я відчував сукню, це просто створювало в моєму мозку образ ангела"

Кохана Ентоні Ферраро, відомого незрячого спортсмена-паралімпійця, мотиваційного спікера та музиканта, вдягла на їх весілля спеціальну сукню, щоб чоловік зміг її "побачити". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Upworthy.

Американка Келлі Енн Ферраро вийшла заміж після 4-річних романтичних стосунків з Ентоні у листопаді цього року. Вони познайомилися у 2017 році, коли американка помітила незрячого чоловіка без ціпка та компаньйона-поводиря.

"Келлі схопилася за мене і допомагала мені решту дня. Я подумав: "Ця дівчина чудова", – розповів Ентоні.

Місяць потому Ферраро запросив дівчину на їх перше побачення, на яке вона прийшла у новій оксамитовій сукні, щоб потенційний майбутній партнер міг "відчути, як вона виглядає". Ця ідея сподобалася чоловікові.

На нещодавню церемонію вона одягла спеціальну тактильну сукню, щоб коханий міг до неї торкатися та уявляти, що одягла його обраниця. Вбрання мало квіткове тиснення, оксамитовий пояс та мереживо, а доповненням став жакет з довгими оксамитовими китицями.

"Я був шокований. Це був оксамит, як на наше перше побачення. Коли я відчував сукню, це просто створювало в моєму мозку образ ангела, це було неймовірно", – зізнався чоловік.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 20 божевільних весільних фото, які навряд додадуть до сімейних альбомів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ