"Холостячка 2": чим запам'ятався десятий випуск та хто вибув з проєкту

Цього тижня на Холостячку очікувало знайомство з батьками учасників

Найромантичніше реаліті-шоу країни "Холостячка" у самому розпалі. Події наближаються до завершення, але разом із цим зростає інтрига – хто ж стане переможцем проекту та завоює серце української співачки Злати Огнєвіч? 19 листопада на на екрани вийшов 10 випуск 2 сезону реаліті. Чим епізод особливо запам'ятався глядачам, самій холостячці та учасникам, а також хто назавжди покинув проект, розповідає "Дивогляд". 

Минулого тижня холостячка не змогла визначитися, хто має покинути проєкт, тож дала бутоньєрки усім чотирьом чоловікам. Цього тижня Златі таки довелося прийняти рішення, але перед цим вона познайомилася з родинами кожного з чоловіків. 

Знайомство з родиною Андрія Хветкевича

Перш ніж передставити холостячку своїй родині Андрій Хветкевич вирішив виконати одну обіцянку, яку дав Златі під час побачення у луна-парку. Чоловік обіцяв навчити холостячку керувати автомобілем і вирішив зробити це саме того дня. 

Злата Огнєвіч була приємно здивована таким вчинком, але ще більше їй сподобалася ініціативність Андрія та звичка дотримуватися своїх обіцянок. 

Після цього відбулося перше знайомство з родиною у цьому сезоні. Андрій Хветкевич представив холостячці свою маму Ірину та брата Дмитра. Родина Андрія запросила Злату на екстремальне заняття – скалолазання. Враховуючи той факт, що холостячка обожнює гори та екстрим, вона була задоволена такою новиною. 

Під час скалолазання Злата помітила, що Андрій дуже переймається, щоб із нею та його мамою нічого не трапилося. Він постійно підтримував їх. Такий жест дуже сподобався Златі і вона побачила його трепетне ставлення до рідних та піклування про них. 

Разом із цим, холостячка відмітила, що мама Андрія дуже приємна жінка. Вона була б рада, як би у неї була така свекруха:

"Вона підкорила мене з першої хвилин. Сильна, вольова жінка. У ній є всі риси, які я б хотіла бачити у своїй майбутній свекрусі", – сказала Злата Огнєвіч про Ірину.

Після цього Злата та родина Андрія мали змогу у більш спокійній обстановці поспілкуватися одне з одним. Так, мама Андрія сказала, що дуже переймається за сина і попросила не робити йому боляче. Також, вона піднесла Златі сімейний вишиваний рушник. Вона дуже хоче, щоб Злата та Андрій разом стали на нього. 

"Хочу передати його вам, щоб ви удвох стали на нього. Вже чекаю цього моменту", – сказала Ірина.

Брат Андрія – Дмитро відмітив, що ніколи ще не бачив свого брата таким щасливим, як зараз. 

Знайомство з родиною Максима Тарапати

Максим Тарапата здивував холостячку новиною про те, що хоче познайомити її не лише зі своїми батьками, але й з усією родиною. Чоловік привіз Злату у заміський будинок свого дядька, у якому вони усією сім'єю збирають, щоб відпочити та поспілкуватися. 

Усім членам сім'ї було цікаво дізнатися більше про Злату Огнєвіч, тому вони ставили їй багато питань. Інколи були й провокативні, але холостячка вже звикла до такого, тому відповідала на них спокійно і з посмішкою.

Після цього у жінки відбулася розмова з дядьком Максима – Миколою. Він запросив її разом приготувати страву, а під час цього мав змогу ближче поспілкуватися. Так, Микола сказав, що не впевнений у тому, що співачка зможе поєднувати свою кар'єру з тихим сімейним життям. Однак, це не стало несподіванкою для Злати і вона впевнено відповіла, що легко впорається із цим. 

Згодом відбулася розмова з мамою Максима – Оленою. Вона зізналася, що вже досить давно захоплюється творчістю Злати. Вона рада бачити свого сина щасливим, але переймається через те, що його почуття можуть бути зруйновані. 

Після цього Злата поспілкувалася з сестрами Максима, яких цікавили здебільшого питання фінансів. Вони поцікавилися, як із цією справою буде у їхній з Максимом сім'ї, а також запитали думку холостячки стосовно шлюбного контракту. Злата запевнила їх, що перш за все бачить у сім'ї кохання, взаєморозуміння та дітей, а не вигоду та жагу до грошей. 

Знайомство з родиною Андрія Задворного

Андрій запросив Злату до себе додому, щоб познайомити з найріднішими людьми – мамою і татом. Перше, що відмітила холостячка було те, що з мамою у Андрія стосунки дещо тепліші, ніж з батьком, який зауважив, що син дуже рідко приїжджає додому у рідне місто. Це засмутило Злату. 

"Батькам потрібно приділяти більше часу, ніж ми звикли. Раніше вони піклувалися про нас, тепер має бути навпаки", – наголосила "Холостячка".

Під час спілкування, Злата дізналася, що тато Андрія – колишній військовий, а мама – дуже весела жінка, яка до цього ж вміє грати на акордеоні.

Під час жіночої розмови матір Андрія розповіла, що її син часом буває дуже розгубленим, а отже йому необхідно нагадувати по щось важливе. 

Батьки також переймаються через те, що у Андрія ще й досі немає люблячої дружини та своєї сім'ї. Їх також дуже засмучує той факт, що Андрій дуже рідко бачиться з ними. 

Знайомство з родиною Дмитра Шевченка

Знайомство з сім'єю Дмитра відбулося у Олександрії – рідному місті чоловіка. Цікавим співпадінням стало те, що батько Злати також народився у цьому місті. 

Чоловік влаштував холостячці прогулянку містом, а потім познайомив зі своїми батьками та братом Артемом. Дмитро особливо переймався щодо цієї зустрічі, оскільки його мама до останнього не хотіла, щоб він йшов на проект.

Початок знайомства був досить напруженим, однак Злата зуміла взяти ситуацію у свої руки та почала розмову. Згодом атмосфера налагодилась і вечір пройшов дуже тихо та приємно. Під час розмови з мамою Дмитра холостячка зрозуміла, що чоловік завжди на перше місце ставить свою сім'ю: спочатку ту, у якій виріс, а потім ту, яку створить сам.

Мама Дмитра, яка спочатку скептично ставилася до проєкту, зазначила, що це дуже цікавий досвід, який лише зміцнює стосунки між людьми. Також вона відмітила, що Злата Огнєвіч прийшла у реаліті, щоб дійсно знайти своє кохання:

"Вона справді хоче змінити пріоритети в житті, хоче дитину. Я також хочу внуків", – поділилася мама.

Після знайомства з родною Дмитро запросив Злату на романтичну вечерю на даху.

Хто покинув проект?

Цей тиждень був дуже напруженим як для холостячки, так і для учасників. Коли прийшов час приймати рішення – складно було всім. Злата Огнєвіч ще раз звернулася до своїх почуттів. Так, вона зрозуміла, що не може відповісти взаємністю Андрію Хветкевичу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як розгорталися події у попередніх випусках:

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше