Ахад і Париса

Художник намалював портрет "жінки-мрії", а за рік зустрів її у реальному житті – фото

mirror.co.uk

Зустріч була несподіваною та шокуючою для обох

Іранський художник Ахад Сааді вирішив створити портрет своєї ідеальної жінки, а вже за рік він зустрів її у житті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Чоловік не раз чув від своєї матері, що йому час створювати власну сім'ю. Проблема була у тому, що він не міг знайти "ту саму", з якою хотів би будувати стосунки та прожити усе життя. Тоді Ахад вирішив вигадати її та візуалізував "обраницю" за допомогою фарб. Дівчина мала руде кучеряве волосся. 

Пройшов майже рік після цього, аж несподівано Ахад знайомиться з жінкою, яка є точною копією тієї, що зображена на його картині. Він був шокований їхньою схожістю. 

Ахад і Париса
Ахад і Париса
Фото: mirror.co.uk

Зустріч відбулася під час виставки у галереї "Huner-i Mukaddes", що у місті Тебріз. На цьому заході художник демонстрував публіці свою картину. Художниця на ім'я Париса Карамнежад також була на виставці та залишилася під величезним враженням від побаченого. 

"Переглянувши кілька картин, ми підійшли до портрета, який змінив моє життя. Ми завмерли перед ним на кілька секунд. Я відчула дивну близькість", – пригадує Париса.

Цікаво, що схожість була не лише у волоссі, але й у рисах обличчя, контурі губ, бровах та очах. Парисі здавалося, наче вона дивиться на себе у дзеркало. 

Наступного дня жінка повернулася до галереї, щоб познайомитися з автором роботи. Її подруга, яка також прийшла на цю виставку, одразу ж помітила між художниками зв'язок та симпатію. 

Ахад залишився вражений жінкою, але знав, що у неї є хлопець, тому не наважився на серйозний крок. За 1,5 роки він написав Парисі у Facebook та запросив на побачення. Тоді жінка була вже самотньою тож йому нічого не завадило розвивати із нею стосунки. 

Ахад і Париса
Ахад і Париса
Фото: mirror.co.uk

Діяти Ахад вирішив відразу і просто на цій першій за 1,5 роки зустрічі зізнався їй у коханні. Того ж вечора художник зробив своїй обраниці пропозицію, на яку вона відповіла згодою наступного дня. 

"Ти не знаєш, як сильно я тебе люблю", – сказав чоловік.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що закоханих у молодості розлучили батьки, але вони все одно одружилися за 40 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше