Холодильник

Нічний голод: чому він виникає та як не допустити переїдань

Shutterstock

Нічний голод напряму пов'язаний з тим, як людина харчується впродовж дня, або ж є наслідком стресової ситуації.

Фітнес тренерка на ім'я Марина Боржемська розповіла, що відбувається з організмом, якщо ми вживаємо їжу вночі, повідомляє "Дивогляд". 

Незбалансоване харчування та часті перекуси впродовж дня призиодять до руйнування роботи травної системи та дефіциту необхідних мікроелементів в організмі. Це також має пряме значення на нічний голод та посилений апетит. 

  • Що відбувається, коли людина їсть вночі?

Коли людина спить, її організм переходить у стан спокою і вимикає де-які травні функції. Коли ж раптово до нього потрапляє шматок їжі, або якогось напою, що містить калорії, кишечнику бракує сил вопратися із продуктом. Через це їжа не засвоюється в організмі як слід та сприяє утворенню токсинів.

Інколи, після нічного споживання їжі людина певний час не може знов заснути, а на ранок погано почувається.

  • Як уникнути нічних переїдань?

По-перше, не нехтуйте збалансованими прийомами їжі впродовж дня. Повноцінний сніданок, обід та вечеря наситять ваш організм та забезпечуватимуть його енергією навіть вночі.

По-друге, стежте за кількістю білків, жирів та вуглеводів, що споживаєте. Нестача якогось з цих компонентів також може викликати несподіваний голод за короткий час після того, як людина поїла.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про щоденні звички, які заважають вам схуднути.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ