Сніданок

Вчені розповіли, чому не можна відмовлятися від сніданку

Shutterstock

Нехтування першим прийомом їжі позбавляє ваш організм корисних речовин

Із дитинства ми усі чули від батьків, що сніданок – найважливіший прийом їжі. Однак, дехто дуже часто нехтує ним. Вчені з Кембриджського університету провели дослідження та показали, до яких наслідків призводить відмова від сніданків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Cambridge University Press.

Під час дослідження вчені з'ясували, яку кількість необхідних вітамінів, мінералів та поживних речовин отримує людина із першим прийомом їжі. Для цього фахівці опрацювали інформацію з щорічного Національного опитування і дослідження здоров'я і харчування та вивчили раціон респондентів.

Результати продемонстрували, що ті, хто звик пропускати сніданок, мають дефіцит кальцію, заліза, фолієвої кислоти, а також вітамінів B1, B2, B3, С і D. Зазвичай ці елементи містяться у кашах та фруктах.

Також вчені стверджують, що під час наступних прийомів їжі людина зазвичай не добирає необхідну денну норму корисних речовин. 

"Сніданок – унікальна можливість отримати важливі мікронутрієнти, яких міститься мало в стравах, які ми їмо під час наступних прийомів їжі", – зазначили вчені.

Окрім цього, сніданок позитивно впливає на процес схуднення. Насичуючи свій організм зранку ви уникаєте переїдання та постійних перекусів. Якщо вам набридла традиційна вівсянка, от зверніть увагу на 10 інших варіантів страв, які можна приготувати на сніданок. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше