Пара

Лікар розповів, як спільний із партнером сон впливає на самопочуття – відео

Shutterstock

Чи помічали ви колись різницю між тим, як ви себе почуваєте коли ночуєте самостійно та коли спите поруч із партнером?

Британський лікар Каран Радж у своєму TikTok висунув твердження, що одинокий сон певним чином є кращим за спільний. Про це повідомляє "Дивогляд". 

Фахівець пояснює свою думку тим, що під час сну людина робить сторонні рухи, не помічаючи того. Саме вони можуть спричинити певний дискомфорт тому, хто лежить поруч та порушити його сон.

"Ви маєте завжди спати самостійно. Якщо ваш партнер хропе або рухається уві сні, то це завадить вам зануритися у глибокий сон, який необхідний вашому тілу для "перезарядки". Це й вплине на якість самого сну", – стверджує лікар.

Лікар наголосив й на циклі сну, який у кожної людини є індивідуальним і інколи може не збігатися у партнерів.

Розбір цього питання викликав абсолютно різні думки у користувачів мережі. Дехто цілком і повністю погодився із лікарем, однак решта зазначила, що не може заснути без своєї коханої людини.

  • "Нарешті! Позитивний здоровий побічний ефект від вічної самотності! Відправляю це своїй мамі"
  • "Мій чоловік спить в своїй кімнаті. Він хропе і любить, щоб в кімнаті було тепло. Я люблю холодну і тиху кімнату. Одружена 25 років."
  • "Я сплю в мільйон разів краще, коли лежу з кимось в ліжку. В мене посттравматичний стрес, тому я почуваю себе в безпеці з кимось"
  • "Я люблю свого чоловіка, але ненавиджу ділити з ним ліжко. Він вважає, що це жахливо, що я так думаю"
@dr.karanr

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені назвали головний секрет щасливих взаємин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше