Нежить

Дихайте вільно: 3 поради, як підготуватися до сезонної алергії

Shutterstock

Весна – це тепла погода, цвітіння квітів, а разом із ними і поява алергії. 

Не найприємніший період, який характеризується набряклістю, закладеністю носа, почервонінням шкіри, а іноді й підвищенням температури. Якщо ви страждаєте від сезонної алергії – маємо чудові новини. "Дивогляд" зібрав кілька порад щодо того, як можна підготуватися до неї. 

Пройдіть процедуру імунотерапії

Перший та найефектвніший метод, який проводиться щоосені. Він полягає у тому, що людині заздалегідь вводять невелику дозу алергенів із якими організм активно бореться. Таким чином до приходу сезону цвітіння людина звикає до них і, відповідно, легше переносить. 

Укол, ін'єкція
Фото: Фото із відкритих джерел

Дотримуйтесь гіпоалергенної дієти

Якщо ви думаєте, що цвітіння аж ніяк не пов'язано із нашим харчовим раціоном – ви помиляєтесь. Насправді ж, велика кількість продуктів містить у собі компоненти, схожі з пилковими алергенами, тож вони так само можуть впливати на ваш стан. 

У цей період лікарі рекомендують виключити зі свого раціону такі продукти, як полуниця, малина, горіхи, кава, шоколад, какао, мед та яйця.

Продукти
Продукти
Фото: 5 канал / Час. Підсумки тижня

Приймайте комплекс вітамінів

Додаткова порція корисних елементів не завадить вашому організмові. Зокрема, зверніть увагу на комплекси вітамінів В, С, Е, оскільки саме вони зміцнюють імунітет і тим самим пом'якшують алергічну реакцію організму. Починати пити вітаміни бажано заздалегідь, і приймати їх до того часу, поки цвітіння не припиниться. 

Вітаміни
Вітаміни
Фото: Shutterstock

А як ви боретеся із алергією?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чому навесні погіршується самопочуття.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ