Як боротися з весняною депресією – психологиня

Весна часто супроводжується загостренням депресивних станів, які можуть негативно вплинути на наше життя.

Якщо лікарі діагностують депресію, то з цим треба серйозно боротися, як стверджує психологиня Катерина Гольцберг, що передає "Фокус".

Вже другий рік поспіль весна буде супроводжуватися пандемією COVID-19, що може пригнічувати багатьох людей. Цей фактор, а також весняний авітаміноз, фізична слабкість, зниження імунітету і соціальні проблеми можуть спровокувати серйозну депресію.

Остання, в свою чергу, може призвести до суїциду як серед дорослих, так і серед дітей. Якщо ви спостерігаєте суїцидальний настрій серед своїх близьких, то слова в дусі "візьми себе в руки", "не лінуйся", "в тебе все добре", "вийди на свіже повітря" – не допоможуть.

Депресія
Депресія
Фото: Shutterstock

Безумовно, треба пам'ятати про важливість прогулянок, здорового повноцінного сну і нормального харчування. Тим не менш, перемогти депресію найбільш ефективно можна за допомогою фахівця (наприклад, психіатра).

Якщо ви не відчуваєте погіршення настрою, то варто все одно прислухатися до певних порад від психологині, про які ми розповімо нижче.

Може здаватися, що ця хвороба точно обійде вас стороною, але вона загрожує багатьом сучасним людям. Саме тому варто дотримуватися комфортного режиму дня, збалансованого харчування і сну.

У наш час на людей може серйозно впливати інформаційний простір. Наприклад, хейтер в коментарях у соцмережі або трагічна новина можу зіпсувати ваш настрій, а тому подумайте над тим, щоб зменшити вплив мережі на ваше життя.

Обійми, депресія
Обійми, депресія
Фото: Depositphotos

Звісно же, чудовою профілактикою стане спільний час зі своїми друзями, близькими та сім'єю. Подібний метод може подарувати вам любов та тепло, якими і має супроводжуватися весна.

Зазначимо, що самолікування може завдати  шкоди вашому здоров'ю, тому за будь-яких сумнівів щодо стану свого організму варто звертатися до медиків.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи безпечно зустрічатися з близькими під час пандемії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше