Пара

Який жіночий вік найбільше полюбляють чоловіки – експерти

Shutterstock

"Ми все ще керуємося фундаментальною біологією у дедалі складнішому світі"

Британські вчені провели дослідження і дізналися, що кожний 5-й чоловік віддає перевагу жінкам, що як мінімум на 5 років молодші, ніж він. Про це повідомили в Daily Mail.

Для отримання таких результатів експерти дослідили 120 тис профілів користувачів із сайту знайомств. Виявилося, що кожний 5-й чоловік, який проживає у Великій Британії, перебуває у стосунках з коханою, яка молодша за нього на 5 років. Це обумовлено тим, що такі жінки можуть бути більш красивими і здоровими.

Тим не менш, дослідники вважають, що чоловік-батько більш відкритий для знайомства з жінкою-ровесницею, так як у нього змінюються пріоритети і основні цінності. Інакша ситуація у жінок, які в середньому хочуть мати чоловіка, який хоча б на 1,5 роки старший, так як вони більш емоційно зрілі і бажають мати серйозні стосунки з коханою.

Окрім цього, експерти проаналізували в цілому населення і зрозуміли, що середня різниця між жінкою і її партнером дорівнює 20 місяцям. Дещо інша ситуація у чоловіків, котрі в середньому зустрічаються з тими, хто на 13 місяців молодший.

"Це дослідження демонструє, що, хоча існує складний комплекс факторів, які впливають на наш вибір партнера, певною мірою ми все ще керуємося фундаментальною біологією у дедалі складнішому світі", – розповів один із авторів дослідження Робін Крамер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чому жінки менше відчувають біль, коли поряд чоловік.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ