День святого Валентина

Цитата дня: найкращі слова про кохання

Shutterstock

Цитата дня 4 лютого

Навіть найбільші скептики і раціоналісти можуть почати робити дурниці, коли закохаються. Сьогодні "Дивогляд" пропонує вам кілька видатних людей про це особливе почуття, яке робить нас особливими людьми.

  • "Я люблю тебе не тільки за те, хто ти є, але ще й за те, ким стаю я, коли я поруч з тобою". - Рой Крофт.
  • "Ти можеш бути в неї не першим, не останнім і не єдиним. Вона любила перед тим, як полюбила знову. Але якщо вона любить тебе зараз, що ще не так? Вона не ідеальна, але ж і ти теж, і ви обоє ніколи не будете ідеальними разом. Але, якщо вона змушує тебе сміятися, тим більше подумай двічі, якщо вона дає тобі можливість бути людиною, робити помилки, триматися за неї і давати їй все, що ти можеш. Вона може думати про тебе не кожну секунду в день, але вона може віддати тобі частину себе, тому що вона знає - ти можеш розбити її серце. Тому не завдавай її,ю болю, не намагаюся її змінити, не аналізуй і не чекай від неї того, що вище її можливостей. Посміхайся, коли вона робить тебе щасливим, давай їй знати, коли вона тебе сердить, і сумуй за нею, коли її немає поруч". - Боб Марлі.
  • "Вона йшла, а йому хотілося, щоб час зупинився. На цьому пустельному тротуарі, сам не знаючи чому, він вже сумував за нею. Коли він гукнув її, вона встигла зробити дванадцять кроків - і вона ніколи не зізнається, що рахувала кожен крок". - Марк Леві, "Кожен хоче любити".
  • "Потрібно мати щось спільне, щоб розуміти один одного, і чимось відрізнятися, щоб любити один одного". - Поль Жеральді.
  • "Твоє оголене тіло повинно належати тому, хто полюбить твою оголену душу". - Чарлі Чаплін.

Раніше ми публікували красивий уривок із книги "Зима-Чарівниця" Туве Янссона, про зиму, сніг і краплинку магії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ