Зима

Цитата дня: про зимові чари і таємницю снігу

Shutterstock

Цитата дня 29 січня

Поки за вікном ще не до кінця розтануло біле снігове покривало, хочеться загорнутися у теплий плед і думати про щось приємне. Про зимову магію.

"Дивогляд" пропонує вам прочитати короткий уривок із книги Зима-Чарівниця Туве Янссона (того самого, який подарував нам світ Мумі-тролів).

"Казанок, що стояв на грубці, закипів. Кришка сама собою піднялася, а ложка почала помішувати суп. Інша ложечка всипала в казанок трохи солі і акуратно повернулася на підвіконня. Наближалася ніч, і мороз міцнішав, а місячне світло заглядало у всі зелені та червоні скельця.

- Розкажи мені про сніг, - попросив Мумі-троль і всівся у вигорілий на сонці татів шезлонг. - Я не розумію, що це таке.

- Я теж, - відповіла Туу-тіккі.- Думаєш, він холодний, а якщо виліпити з нього сніговий будиночок, там стає тепло. Він здається білим, але іноді він рожевий, іноді - блакитний. Він може бути м'якшим від усього на світі, а може бути твердішим від каменя. Про нього нічого не можна знати напевно."

Раніше ми публікували кілька цитат із книги "Що ти обереш?" автора курсу позитивної психології Тала Бен-Шахара.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ