Радість

Цитата дня: найкращі фрагменти із книги "Що ти обереш?"

Shutterstock

Цитата дня 27 січня

Автор найпопулярнішого курсу з позитивної психології, вчитель і письменник Тал Бен-Шахар написав книгу про рішення, які щоденно впливають на наше життя.

Книгам називається "Що ти обереш?" (Choose the Life You Want) і у ній описується 101 спосіб створити свою власну дорогу до Щастя. Ось деякі цитати з цієї книги.

  • "Мужність не в тому, щоб не відчувати страху, мужність в тому, щоб йти вперед, незважаючи на страх".
  • "Найсмачніша страва у світі здасться простою їжею, якщо проковтнути її одним махом. Щоб продегустувати вино, не можна залпом випивати весь келих: цінитель не поспішає і насолоджується красою напою. Щоб стати дегустатором життя, оцінити всю неповторність і різноманітність того, що воно може нам запропонувати, потрібно сповільнитися".
  • "Тисячі свічок можуть спалахнути від однієї-єдиної свічки, і життя її від цього не стане коротшим. Щастя ніколи не стане менше, якщо розділити його з іншим".
  • "У нас не завжди є вибір, слухати чи не слухати шкідливий внутрішній голос, але у нас завжди є вибір, що з ним робити. Здатися на милість своїм гнітючим думкам і жити під їхнім ярмом або відкинути їх і почати жити за законами свого справжнього "я"."
  • "Кожен день використовуйте свій зір так, ніби завтра вас вразить сліпота. Слухайте звуки голосів, пташиний спів так, ніби завтра ви оглухне назавжди. Вдихайте аромат квітів, насолоджуйтеся смаком їжі так, ніби завтра ви втратите нюх і все для вас стане прісним".

Раніше "Дивогляд" писав про висловлювання Альберта Ейнштейна про уяву і фантазію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ