Річард Бренсон

"До біса все! Бери й роби!": найкращі цитати із книги геніального Річарда Бренсона

Shutterstock

Цитата дня 2 лютого

Сьогодні "Дивогляд" вирішив підсипати для вас трохи мотивації і обрав для цього кілька цитат із книги "До біса все! Бери й роби!" англійського підприємця Річарда Бренсона, який почав бізнес з продажу платівок, а тепер має власну авіакомпанію і будує корабель для космічного туризму.

  • "Не можна дозволяти, щоб убоге слівце "не можна" тебе зупинило. Якщо у тебе недостатньо досвіду для досягнення поставленої мети, шукай інші шляхи. Якщо хочеш літати, вирушай на аеродром, рознось там чай. І тримай очі відкритими. Дивись і вчись".
  • "Наша робота повинна надихати і задовольняти нас. Нерозумно і безглуздо займатися чимось, що ти ненавидиш, - надто вже велику частину свого життя ми проводимо за роботою".
  • "Кожен з нас наділений вродженими силою і здібностями, які потрібно просто відкрити, а не винаходити заново".
  • "Шкодувати про минуле - це як персик, який ти жбурнув вниз. Персика більше немає, але ти сповнений каяття. Ти шкодуєш про те, що викинув його. Ти хотів би його повернути. Кращий спосіб насолоджуватися миттю - не засмучуватися думками про минуле. Каяття тягне тебе донизу, тягне назад в минуле, в той час як тобі потрібно рухатися вперед".
  • "Життя дається один раз, і цим шансом треба скористатися на  максимум".

Раніше ми публікували кілька цитат із книги "Що ти обереш?" автора курсу позитивної психології Тала Бен-Шахара.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ