Нежить

Чому навесні погіршується самопочуття – експерт

Shutterstock

Звичайне "шморгання" не завжди вказує на проблеми зі здоров'ям

На думку лікара-терапевта, дієтолога та медичного блогера Філіпа Кузьменко, люди дуже часто починають погано себе почувати весною. Це обумовлено перепадами температур, які можуть провокувати банальну застуду, а також перевтомою. Про це повідомляє "Країна здоров'я".

Кузьменко стверджує, що навіть якщо людина спостерігає в себе "шморгання" носом, то це не обов'язково вказує на хворобу. За його словами, це є нормальною реакцією носових шляхів, так як для зігрівання носу під час холоду виробляється багато слизу.

Читайте також: Допомагає схуднути та подовжує життя: вчені знайшли ключ довголіття у воді з лаймом

Хвороба
Хвороба
Фото: Shutterstock

Однак, якщо у людини з'являється висока температура, кашель або біль в горлі, тоді це може говорити про хворобу. Найімовірніше, що у людини просто звичайна застуда, яка пройде за тиждень.

Також експерт згадав про існування думки, що нібито навесні погіршується самопочуття через авітаміноз, але це не зовсім так. За його словами, недостатня кількість вітамінів може спровокувати цингу, курячу сліпоту та інші досить конкретні захворювання.

Саме тому не варто думати, що лише завдяки прийому вітамінів людина може перемогти весняну слабкість.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, які продукти варто їсти, щоб висипатися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ