Скріншот відео

Лукашенко жартома прокоментував інформацію про свій інсульт

  За словами білоруського лідера, кажуть, що замість нього "двійник працює"

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко з'явився на публіці після повідомлень про можливий перенесений інсульт і в жартівливій формі прокоментував ці чутки, пише УНІАН.

  Відповідний сюжет вийшов увечері 1 серпня на телеканалі ОНТ, в якому показано як Лукашенко перевіряє збір урожаю пшениці в Мінському районі. Спочатку він звернувся до одного з аграріїв: "У наступному році мені докладеш. Ти доживеш до наступного року? Ти особливо не зарікайся, а то мене поховали добу назад, то й тебе можуть поховати".

  Потім білоруський лідер відповідав на запитання журналістів і відреагував на інформацію про можливий інсульт. Один із журналістів заявив, що "всі були раді, що чутки були сильно перебільшені", на що білоруський президент відповів: "Ще кажуть, що двійник працює, ти мене так іноді щупай".

  За словами лідера Білоруської соціал-демократичної партії" Миколи Статкевича, востаннє Лукашенко з'являвся на національному телебаченні 28 липня. Відтоді настало затишшя, хоча зазвичай телеканали, підконтрольні владі, щодня транслюють сюжети про дії президента. 30 липня в Білорусі почали поширюватися чутки про те, що у Лукашенка стався інсульт, через що він скасував поїздку в Гомель і кілька днів не з'являвся на телебаченні.

  Зауважимо, що чутки про хворобу білоруського лідера почали поширювати спершу в Telegram-каналах, згодом їх підхопили і низка ЗМІ. Зокрема, видання "Деловая столица" зазначило, що від 28 липня Олександр Лукашенко не з’являвся на публічних заходах, а 26 липня він повинен був приїхати в Гомель, однак візит не відбувся. Причиною цього журналісти називали хворобу.

  Попередній матеріал
  "Я повинен був краще працювати": директор із безпеки Facebook звільнився
  Наступний матеріал
  Трепанація черепа була, стан украй важкий: що розповіла мама потерпілої від отруєння в таборі дівчинки

  У серпні Україну накриють магнітні бурі: подробиці

  Супрун розповіла правду про популярну дієту

  Медична реформа: Гройсман має намір створити коаліцію проти брудних рук і схем

  Супрун розповіла, яку користь для здоров’я приносить дружба

  Одна здорова звичка – цілих 2 роки життя: Супрун дала поради, як покращити своє здоров’я

  Екс-бойовик "ЛНР" та "казак": що розповів білорус про участь у війні проти України