Володимир Гройсман

Медична реформа: Гройсман має намір створити коаліцію проти брудних рук і схем

  Гройсман наголосив, що наразі система забезпечення ліками працює нормально, зокрема, йдеться про урядову програму "Доступні ліки"

  Зміна підходів до розв'язання питань у системі охорони здоров'я дала змогу зламати велику кількість корупційних схем, які раніше використовували на закупівлях ліків та вакцин. Про це заявив прем'єр–міністр Володимир Гройсман, повідомляє "Урядовий портал".

  "Але я не хочу мати до цього стосунку. Треба формувати коаліцію проти брудних рук і брудних схем. Звертаюся до громадськості – не закривайте очі на корупцію, не мовчіть", – сказав Гройсман.

  Також він зауважив, що результати медреформи можливо побачити з часом, а не одразу.

  "Вже понад 12 млн людей уклали договори на первинці зі своїм лікарем. І до цих лікарів вже є вимоги, календар оглядів. Це нова система, нова якість послуг. І за кожного з пацієнтів держава заплатить кошти лікарям. Якість послуги проконтролює створена Національна служба здоров'я", – додав він.

  Гройсман наголосив, що наразі система забезпечення ліками працює нормально, зокрема, йдеться про урядову програму "Доступні ліки". На сьогоднішні за цією програмою відшкодовано понад 21 млн рецептів.

  "Раніше люди не могли дозволити собі купувати ліки, помирали від нестачі препаратів. А сьогодні фіксуємо зменшення смертності. Зверніть увагу, що сьогодні в Україні є повний набір вакцин для щеплень! Звідки з'являються епідемії? З недолугості керівників, які 5–10 років тому з різних причин допустили нестачу препаратів і збій календаря щеплень. Вирівнюємо ситуацію", – сказав Гройсман.

  Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів у середу, 25 квітня, встановив базовий тариф на медичні послуги за кожного пацієнта – це 370 грн на рік. Визначено також коригувальні вікові коефіцієнти. 

  Попередній матеріал
  Не применшуйте, таємних русофілів у нас вистачає – політексперт про скандал в УЗ
  Наступний матеріал
  У Львові біля офісу юридичної фірми знайшли пакет із вибухівкою

  Супрун розповіла, яку користь для здоров’я приносить дружба

  Одна здорова звичка – цілих 2 роки життя: Супрун дала поради, як покращити своє здоров’я

  Гройсман: Треба збільшити власний видобуток вугілля і зменшити імпорт

  "44 ділянки вже готові до аукціонів": Гройсман розповів про перші кроки до зниження ціни на газ

  Затримка виплат: на керівництво Пенсійного фонду чекає службове розслідування

  В Україні стартувала мала приватизація: перші об’єкти вже на ProZorro