Дмитро Левусь
Дмитро Левусь 5 канал

Не применшуйте, таємних русофілів у нас вистачає – політексперт про скандал в УЗ

Найліпшим покаранням у таких ситуаціях буде звільнення посадовців, адже це їхнє вразливе місце

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний експерт Дмитро Левусь пояснив, чому в Україні досі виникають ситуації, подібні до закупівель значків для вітчизняних залізничників у Росії. 

"Це на перетині дурості. І не варто применшувати ту ситуацію, бо все-таки таємних русофілів у нас досі вистачає. І уявляєте, скільки таких випадків не стали явними. Я вважаю, що реакція Турчинова на цю подію, в принципі, правильна, але це буде продовжуватися ще доволі тривалий час. Треба усвідомлювати це", – каже експерт.

Він наголошує: "Поки не буде реальних покарань за такі речі, то нічого не зміниться. І річ не в тому, що в нас продовжується торгівля. Тому що є критичні речі, від яких ми нікуди не дінемося – енергетика, постачання газу та нафти".

Водночас, Левусь переконаний, що найліпшим покаранням буде звільнення посадовців, адже це їхнє вразливе місце.

"Тому тут тільки перевиховання, а до кого не доходить, – покарання. Спочатку – позбавлення посади, адже це набагато страшніше для людей, які сидять на потоках, аніж кримінальна відповідальність", – зазначає експерт. 

Нагадаємо, 30 липня з'явилася інформація, що філія "Укрзалізниці" із закупівель планує закупити нагородні значки "Почесний залізничник" у російської залізниці (РЖД). Відповідні дані оприлюднили в системі електронних державних закупівель Prozorro. Згодом в.о. голови правління "УЗ" Євген Кравцов доручив призупинити закупівлю нагородних знаків.

Ситуацію прокоментував і секретар РНБО Олександр Турчинов. Він заявив: за закупівлі в Росії потрібно ввести кримінальну відповідальність

Попередній матеріал
Убивство ветерана АТО: у Бердянську знайшли автомобіль зловмисника
Наступний матеріал
Медична реформа: Гройсман має намір створити коаліцію проти брудних рук і схем
Loading...